9. Фернандо Каранга (ЦСКА)

• 90+4мин

6. Рубен Пинто (ЦСКА)

Начало на мача. Гостите ще играят първи с топката.

1 минута. Отлична възможност за Каранга, но ударът му е неточен.

5 минута. Остро центриране на Меркадо. Защитата на гостите се справя.

7 минута. Невероятен пропуск. Меркадо влезе остро по крилото и подаде на Каранга. Вратарят на Дунав отрази топката, но тя попадна в Пинто. Неговият мощен удар бе изчистен от голлинията.

15 минута. Темпото леко спадна. ЦСКА контролира мача, но положенията пред вратата са рядкост в последните 4-5 минути.

17 минута. Далечен удар на Кулма. Изстрелът е точен, но му липсва сила и Антонов лови.

21 минута. Кевин Меркадо добре намери Кулма. Той навлезе в наказателното поле, но Антонов скъси ъгъла и успя да отрази удара му.

25 минута. Нов страхотен пробив на Меркадо, който намери Арсенио. Антонов със сетни усилия изби удара на португалеца над гредата.

28 минута. Гостите са се окопали в своето поле. Армейците опитват да разбият бетона.

29 минута. Контра за Дунав. Антон Недялков реагира решително и чисти в корнер.

35 минута. Отново Антонов е последна преграда пред гола след удар на Арсенио.

36 минута. Чорбаджийски бележи с глава, но попадението не е зачетено. Съдията дава нарушение в нападение.

40 минута. Нов удар на Арсенио след като Меркадо добре му сервира топката. Антонов отново лови.

44 минута. Свирена е засада на Меркадо. Такава обаче категорично няма и Меркадо е покрит поне с метър от Христофор Хубчев.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

Начало на втората част.  Без промени в съставите.

47 минута. И втората част започва с натиск на ЦСКА.

50 минута. Кратко прексъсване заради димки от сектор Г.

52 минута. Милчев блокира силен удар на Меркадо.

54 минута. Първа намеса на Китанов, който без проблем лови удар с глава на Бранимир Костадинов.

57 минута. Хубав удар на Симао. След рикошет топката излиза в корнер.

57 минута. ГРЕДА!!!! След втория пореден корнер Каранга стреля с глава, но топката се отбива в гредата и излиза в аут.

62 минута. Александър Дюлгеров заменя Антон Недялков.

66 минута. Мощен удар на Арсенио попада в главата на Тейнур Марем. Същия се нуждае от лекарска помощ.

69 минута. Кубемба влиза на мястото на Арсенио.

69 минута. Страхотен пробив на Кулма, който сервира топката на Кумемба. Антонов обаче отново е блестящ.

71 минута. Ненов заменя Карагерен при гостите.

73 минута. Антонов отново е последна преграда пред гола след удар на Кевин Кубемба.

76 минута. ГООООЛЛЛЛ!!!! Каранга разби бетона на Дунав. Бразилецът овладя перфектно центриране на Симао, финтира Патев и хладнокръвно не остави шансове на Антонов.

78 минута. Удар на Кулма минава на сантиметри от вратата.

78 минута. Мойеци заменя Шопов при гостите.

80 минута. Скандално решение на съдията. Хубчев подкосява Меркадо в наказателното поле, но Драгомир Драганов дава АУТ!!!! На всички повторения ясно се вижда, че нарушение има.

90 минута. Руи Педро на мястото на Кулма.

90 минута. Четири минути добавено време.

90+1 минута. Удар на Меркадо от малък ъгъл. Без проблеми за Антонов.

90+4 минута.  ГООООЛЛ!!!!! Рубен Пинто матира Антонов в мощен шут.