• 90+3мин

15. Тибо Вион (ЦСКА)

Във 2-та минута Йомов с остър пас, защитник избива, Кери бие в аут.

В 5-та минута директен изстрел от пряк свободен на Кери в аут.

В 7-та минута невероятен пропуск на Вилдсхут, оставен сам чудесно от Кайседо, бие, но вратарят избива в ъглов удар. В същата минута Йомов с удар над вратата.

В 14-та минута удар с глава на Матей над вратата.

В 15-та минута Вилдсхут е спрян в наказателното поле след като си повежда силно.

В 16-та минута Кери извежда Кайседо в пеналта, силен удар от малък ъгъл, вратарят избива в корнер.

В 18-та минута удар встрани от вратата на Булеца. В същата минута Йомов е спрян в последния момент от Имереков.

В 20-та минута Кери на Матей от корнер, опит за удар - блокиран. В същата минута пак Кери с пас към Мухар, който не стига за сантиметри.

В 21-та минута бомбен шут на Кайседо в аут.

В 25-та минута Вилдсхут пробива отляво и подава успоредно на голлинията, Йомов за малко не стига до нея.

В 28-та минута жълт картон за Хомченовский за фаул срещу Жеферсон.

В 30-та минута Громов е изведен, но пасът му е блокиран от Кери. В същата минута остра контраатака, Йомов подава на Кайседо, милиметри не стигат на нападателя да засече.

В 31-та минута нов пас на Йомов към Кайседо, защитник избива.

В 35-та минута Йомов на Кайседо, защитник изпреварва и отдалечава.

В 38-та минута Вилдсхут с пробив отляво и пас, Йомов с глава назад, но там няма кой да бие.

В 39-та минута чудесно центриране на Кери от пряк свободен, Лам с удар с глава малко над вратата.

В 41-та минута нови две опасни центрирания - Йомов отдясно и Мазику отляво, защитата се справя.

В 42-та минута Йомов с удар в аут от дистанция.

В 43-та минута спестен жълт картон за Громов за нарушение срещу Йомов.

В 45-та минута Йомов е изведен отдясно, опит да подаде, рикошет и корнер.

В 46-та минута жълт картон за Матей за фаул срещу Булеца.

В 48-та минута изстрел на Фаворов от пряк свободен в аут.

В 49-та минута балонен удар на Захеди над вратата.

В 51-та минута нов шут над вратата на Громов.

В 59-та минута Вилдсхут пробива между трима в центъра и вместо да подаде бие слабо и е блокиран.

В 61-та минута Гладкий центрира отдясно, две поредни грешки в червено, корнер.

В 63-та минута Захеди със силен удар от пряк свободен, но Бусато избива.

В 64-та минута Саядманеш получава отляво от Снурницин и с диагонален шут вкарва за 0:1.

В 69-та минута жълт картон за Вилдсхут за нарушение срещу Фаворов.

В 76-та минута Варела центрира от корнер, Лам се разминава, Мухар бие в ръцете на Мацапура.

В 77-та минута жълт картон за Кайседо за реплика.

В 81-та минута остър пас отдясно за Булеца, той не успява да стигне до опасно отиграване.

В 82-та минута шут на Мазику е блокиран.

В 84-та минута престъпно съдийство - Мазику нахлува отдясно и подава към Баи, който е съборен от Имереков в наказателното поле, съдията не дава дузпа и показва жълт картон на Мазику за протести.

В 85-та минута ново криминално деяние на съдията - центриране в наказателното поле, Матей бие с глава, вратарят избива и топката се удря в ръката на защитник, съдията не дава дузпа, ново центриране и удар с глава на Варела и нова игра с ръка на бранител и пак няма дузпа, за сметка на това дава жълт картон на Лам за протести.

В 88-та минута жълт картон за Цвек за игра с ръка.

В 90+2-та минута Варела подава, Кайседо с опит да бие, но двама в черно са пред него.

В 90+3-та минута директен червен картон за Вион за фаул срещу Громов, след като преди това той беше фаулиран, съдията не даде нищо, явно този така наречен рефер иска еднолично да реши мача.

В 90+7-та минута жълт картон за Фаворов за фаул срещу Баи.