7. Кевин Меркадо (ЦСКА)

• 83мин

9. Дино Ндлову (Карабах)

Начало на мача.

6 минута. Карабах стартират агресивно в мача. За момента обаче няма чисти положения и пред двете врати.

8 минута. Продължителна атака на ЦСКА завършва с удар на Пинто, който попада в обсега на Мемеделиев.

11 минута. Остра атака на Карабах. Блестящ Китанов избива в корнер.

14 минута. ГОООООЛЛЛЛ!!!! Каранга видя, че Мемеделиев е излязъл извън вратата и с елегантен удар го прехвърли.

15 минута. Нова остра атака на Карабах. Китанов с крак изби в последния момент.

21 минута. Дино се възползва от неразбирателство в червената отбрана, но не успя да отправи опасен удар.

25 минута. Изключително динамичен мач до момента.

29 минута. ГООООЛЛЛ! Десподов проби и центрира, а защитник на Карабах си вкара автогол.

33 минута. ГОООЛЛЛ!!! Малинов бележи с прецизен удар от границата на наказателното поле.

37 минута. Нова чудесна възможност пред Каранга. Играч на Карабах със сетни сили чисти в корнер.

43 минута. Топовен изстрел на Антон Недялков минава на сантиментри от гредата.

44 минута. ГООООЛЛ!!! Кирил Десподов бележи. Той остана сам срещу Мемеделиев. Вратарят парира неговия шут, но при добавката нямаше прошка.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

46 минута. Енрике заменя Малинов.

47 минута. Манолев сложи топката на главата на Каранга, но Мемеделиев демонстрира класа и спасява.

48 минута. Слави Петров заменя Китанов.

54 минута. Мишел получава жълт картон за грубо нарушение срещу Симао.

55 минута. Рамазанов бележи след грешка в центъра на терена, която доведе до бърза контра.

59 минута. ГОООЛЛЛЛ!!! Меркадо проби по левия фланг и намери Каранга, който отделяза.

61 минута. Кулма заменя Десподов.

63 минута. Кубемба на мястото на Каранга.

69 минута. Малинов и Георгиев на мястото на Пинто и Симао.

70 минута. Дюлгеров на мястото на Бодуров.

71 минута. Атанасов заменя Манолев, а Ангелов се включва на мястото на Меркадо.

72 минута. Страхотен пробив за ЦСКА. Топката стигна до Кулма, но самоотвержен шпагат на бранител предотврати сигурен нов гол.

75 минута. Дино намалява, след като се измъкна от Дюлгеров.

83 минута. Мощен шут от дистанция. Слави Петров избива с крак.

84 минута. Валентин Антон заменя Чорбаджийски.