21. Зе Суареш (Левски Сф)

• 71мин

21. Шалозе Удоджи (ЦСКА)

Край на мача.

90′ Четири минути добавено време на срещата.

86′ Маркиньос се опитва да центрира, но топката попада в ръцете на вратаря Митрев.

79′ Удар от пряк свободен удар на Маркиньос, но топката преминава далеч от вратата.

74′ Последна смяна за отбора на ЦСКА. На мястото на Руи Мигел в игра Здравко Лазаров.

72′ Червен картон за Удоджи след сблъсък с Минев.

67′ Много грубо нарушение на Гаджев срещу Тодор Янчев, за което получава жълт картон.

66′ Последна смяна в отбора на Левски. Да Коща заменя Дарко Тасевски.

59′ Жълт картон за Веселин Минев.

58′ Гол за Левски. След контраатака за сините, Соарес бе изведен от Тасевски и бразилецът със силен шут увеличи преднината на сините.

54′ Втора смяна за отбора на ЦСКА. На мястото на Дормушали Саидходжа в игра влиза Александър Тонев.

54′ Още с влизането си Йордан Тодоров центрира топката в наказателното поле на сините, където Иван Иванов отправя удар с глава, но топката преминава на сантиметри от лявата странична греда.

53′ На мястото на Павел Виданов в игра влиза Йордан Тодоров.

52′ Жълт картон за Павел Виданов.

49′ Удоджи навлиза на скорост отляво в наказателното поле на сините и отправя удар, но топката преминава встрани от вратата.

48′ Великолепен удар от далечно разстояние на Удоджи, но отново вратаря на гостите успява със сетни усилия да отклони топката от вратата.

47′ Центриране на Руи Мигел отдясно, Удоджи с красив плонж засича топката с глава, но ударът му е спасен от вратаря Митрев.

Начало на второто полувреме.

Край на първото полувреме.

44′ Две минути добавено време.

39′ Жълт картон за Тодор Янчев.

36′ Гол за Левски. Георги Христов откри резултата в полза на Левски. Нападателят получи топката отдясно и вкарас с премерен удар в ъгъла на вратата.

33′ Удар на Тодор Янчев от границата на наказателното поле, но топката преминава далеч от вратата на гостите.

29′ Жълт картон за Дарко Тасевски.

27′ Нова принудителна смяна в отбора на Левски. Зе Суареш заменя Христо Йовов.

24′ Много силно присъствие на привържениците на ЦСКА, които не спират да подкрепят своя любим отбор.

14′ Принудителна смяна за отбора на Левски. На мястото на Георги Иванов в игра влиза Георги Христов.

14′ Грубо нарушение на Живко Миланов, за което получава жълт картон.

12′ Футболистите на ЦСКА оказват сериозен натиск над своя съперник.

8′ Ъглов удар за ЦСКА. Маркиньос центрира и Руи Мигел с глава отправя удар, но топката е в аут.

6′ Тодор Янчев намира с извеждащ пас за Руи Мигел, който направи нещо между центриране и удар, но там нямаше кой да засече топката, която премина на сантиметри от гол линията.

4′ Павел Виданов намери с дълъг пас Руи Мигел, който отправи удар към вратата, но твърде слабо.