• 34мин

20. Тиаго Родригеш (ЦСКА)

• 74мин

21. Амос Юга (ЦСКА)

Преди мача Али Соу бе почетен с фланелка с номер 100 по случай стотния си официален мач с армейците.

В 6-та минута пас от пряк свободен на Иванов, Матай играе слабо с тяло, Бусато избива пред Райнов.

В 7-та минута Соу се бори за топката в наказателното поле и извежда Йомов отдясно, лошо овладяване и аут.

В 10-та минута Мазику сваля на Соу, той пробва финт - само корнер.

В 11-та минута след него пас на Тиаго, Матай пробва удар с глава в ръцете на Михайлов. В същата минута пас на Вион, Тиаго не успява да играе добре, топката е изчистена.

В 17-та минута двойно подаване между Найденов и Ал. Петков, но Антов е на място и чисти. В същата минута нова намеса на Антов след пас на Паулиньо.

В 19-та минута Юга извежда страхотно Соу, той е спънат от Михайлов с ръце в наказателното поле, но съдията не дава 100% дузпа за червените.

В 20-та минута Йомов дава на Соу, той надбягва двама и с мощен удар разстрелва падналия Михайлов за 1:0.

В 22-та минута центриране от корнер на Тиаго, Юга стреля, топката минава близо до гредата.

В 23-та минута Вион извежда Йомов, който бие отблизо на сантиметри от гредата. В същата минута силен, но неточен удар на Йомов.

В 25-та минута удар от дистанция на Соу, рикошет и ъглов удар.

В 29-та минута жълт картон за Юга за реакция след фаул на Найденов.

В 31-та минута отличен пас извежда Йомов, но той не успява да преодолее Михайлов сам срещу него, топката взима Тиаго, но той е съборен от М. Петков и съдията дава дузпа.

В 32-та минута жълт картон за М. Петков за фаул срещу Тиаго.

В 34-та минута зад топката застава Тиаго и стреля в левия ъгъл, но Михайлов избива топката, а Райнов я изчиства с глава. Дузпата не е пребита, въпреки че Михайлов е с двата крака пред линията, а и двама в синьо влизат преди удара в наказателното поле.

В 35-та минута силен удар на Тиаго от пряк свободен, Михайлов спасява.

В 36-та минута жълт картон за Вион за нарушение срещу Стаматов и жълт картон за Стоянович за реакция срещу съдията.

В 37-та минута Мазику подава на Тиаго отляво, но той не подава добре - корнер.

В 42-та минута жълт картон за Паулиньо за грубо влизане срещу Антов.

В 46-та минута жълт картон за Мазику за фаул срещу Иванов.

В 47-та минута центриране на Иванов в наказателното поле, Занев избива, Паулиньо с неточен удар над вратата.

В 48-та минута Жеферсон дава на Йомов, той е затворен от двама в синьо, Михайлов лови.

В 49-та минута опит за центриране на Вион отдясно, в ръцете на Михайлов.

В 51-та минута Соу се засуетява в наказателното поле, Даске избива в корнер, но съдията дава аут.

В 54-та минута удар на Иванов след двойно отдясно, Бусато сигурно избива, а Матай изчиства.

В 56-та минута чудесна атака на червенобелите, пас на Мазику и Жеферсон с удар от границата на пеналтерията, блокиран от Даске.

В 58-та минута силен удар на Юга, малко над вратата.

В 60-та минута жълт картон за Матай за фаул срещу Робърта.

В 61-та минута удар отдалеч на Робърта встрани от вратата.

В 62-та минута жълт картон за Евтимов за реплика срещу съдията. В същата минута блокиран удар на Соу.

В 63-та минута центриране на Вион, Соу се разминава с топката за милиметри.

В 65-та минута подаване на Тиаго, Соу със слаб удар с глава.