• 43мин

27. Еньо Кръстовчев (Левски Сф)

• 54мин

8. Велизар Димитров (ЦСКА)

Преди началото на мача: Хиляди фенове на ЦСКА вече се намират в Борисовата градина и се отправят към стадион „Българска армия“. Обстановката преди мача в центъра на София е спокойна. Фенклуба на червената агитка готви хореография в 3 сектора. Само факлите са около 1000. След мача, когато ЦСКА най-после ще получи шампионската купа, се очаква внушителна заря от Колодрума. Над 18000 зрители са изпълнили трибуните на стадиона.

Начало

3-а мин. - първи опит на червените за атака, добро подаване на Янчев, но топката е избита

5-а мин. - грешка на Гъргоров и корнер за Левски, но Рабех стреля на два пъти, неточно

7-а мин. - добро центриране на Тодоров в наказателното поле на Левски, но Петков улавя

9-та мин. - поради многото димки, пускани от феновете, двубоят е временно спрян и играчите изчакват вятърът да разнесе дима

12-та мин. - играта е подновена

15-а мин. - красива атака на Петре, преодолява двама противници, но Томашич се намесва адекватно и успява да избие

17-а мин. - силен удар на Маркиньос отдалеч, но неточно и топката излиза в аут

19-а мин. - монгоходова атака на червените, но в края Тодор Янмев не успява от малко разстояние да намери очертанията на вратата

20-а мин. - Велизар Димитров напредва по левия фланг, подава на Неи, но съдията отсъжда засада

23-а мин. - тъч за червените, топката е подадена на Неи, но съдията отсъжда нарушение

25-а мин. - мелле пред вратата на гостите, Данчо Тодоров с двоен удар и корнер за ЦСКА

27-а мин. - ново разбъркване пред синята врата, последен Велизар Димитров нанася силен удар към вратата, топката ниава на сантиметри от десния страничен стълб

до 30-а мин. - поредица от три-четири последователни корнери за червените, които държат изцяло топката пред вратата на сините

32-а мин. - нарушение на Велизар Димитров срещу Живко Миланов, но картон няма

33-а мин. - силна атака на Петре по десния фланг, подава на Димитров, но той не успява да достигне до топката

35-а мин. - Гъргоров прави нарушение срещу Рабе, но съдията отново не реагира. Силен натиск на червените в последните минути

38-а мин. - пореден корнер на ЦСКА, изпълнен от Петре, топката не намира никой в удобна позиция

39-а мин. - Велизар Димитров е сам срещу вратаря и грубо е задържан за фланелката от Томашич, но отново съдията е безмълвен

43-а мин. - гол за Левски Странен и сляп гол чрез рикошет от слабия удар на Николай Димитров и топката се удари в крака на Е. Кръстовчев

45-а мин. - три минути добавено време

45+2 мин. - корнер за ЦСКА, след което Котев стреля с глава, там Маркиньос се опитва да довкара , но Петков лови

45+3 мин. - Неи подава добре на Тодор Янчев, който бие с глава, но вратаря лови

45+3 мин. - край на първо полувреме

Начало на второто полувреме. В ЦСКА няма смени. Една смяна при гостите: на мястото на 16. Мариан Огнянов влиза 18. Мирослав Иванов

47-а мин. - неверятна възможност на Тодор Янчев, абсолютно сам и непокрит, пропуска да отбележи

49-а мин. - ъглов удар за ЦСКА, реализиран от Петре, Димитров бие, но Боримиров избива топката

52-а мин. - двойно подаване Янчев - Неи - Янчев завършва неуспешно

52-а мин. - ЖК за Тасевски за грубо нарушение срещу Неи

54-та мин. - ДУЗПА за ЦСКА и ЖК за Миланов след нарушение на Миланов срещу Гъргоров пред вратата на сините

56-а мин. - ГООООЛ за ЦСКА!!!! Велизар Димитров след точно попадение от дузпа!!!!!

58-а мин. - ЖК за Тунчев за нарушение в средата на терена

60-а мин. - пряк свободен удар за сините, топката лети високо над вратата

до 63-а мин. Зачестиха единоборствата и нарушенията и в двата отбора, напрежението нараства

64-а мин. - опасност пред нашата врата, но Ивайло Петров си е на мястото

67-а мин. - първа смяна за червените - излиза голмайсторът Велизар Димитров и влиза 21. Удоджи. Това налага прегрупиране в играта на армейците по терена

68-а мин. - симулация за нарушение на Миланов, но съдията отново му спестява (втория) жълт картон днес

71-а мин. - ГРЕДА за ЦСКА! От ъглов удар на Петре, Тунчев удря с глава, топката тупва в земята и улучва горната греда на Петков..

73-а мин. - при атака на сините, топката излита високо над нашата врата. Отново много дим по терена пречи на играчите..

75-а мин. - ЖК и за Маркиньос за нарушение срещу Тасевски

76-а мин. - втора смяна за сините: Вагнер влиза на мястото на Тасевски

77-а мин. - спиране на играта за минута поради контузия на син играч на терена

77-а мин. - втора смяна и за ЦСКА: Гъргоров е сменен от Гарсес

81-а мин. - Николай Димитров отправя далечен висок удар над вратата на червените

85-а мин. - точен но слаб удар в ръцете на Петков, след атака на червените

86-а мин. - добра комбинация на сините доведе до удар в ръцете на Ивайло Петров

88-а мин. - последна смяна при сините: Балтанов влиза на местото на Николай Димитров

90-а мин. - 3 минути добавено време

90+3 мин. - КРАЙ НА МАЧА