• 67мин

26. Густаво Кулма (ЦСКА)

• 82мин

Начало на мача. Сините първи ще играят с топката.

1 минута. ГОООООЛЛЛЛЛ!!!!! ДАВИД СИМАО БЕЛЕЖИ ОТ ПРЯК СВОБОДЕН УДАР ПРИ ПЪРВАТА АТАКА НА ЦСКА!!!!

3 минута. Корнер за Левски след неразбирателство в червената отбрана.

9 минута. Хубава многоходова атака на ЦСКА. Топката стигна до Педро, но неговият удар минава покрай вратата.

9 минута. Нова атака на ЦСКА и отново удар на Педро. Този път на сантиметри над горната греда.

11 минута. Нов пропуск пред Кръстев. Този път Десподов центрира прекрасно от пряк свободен удар, но ударът с глава на Чобаджийски минава на сантиметри от гледата.

12 минута. Десподов проби по крилото и намери Каранга. Вратарят на Левски с уникална намеса предотврати сигурен гол.

15 минута. Недялков центрира. Удар на Десподов, който след рикошет е умекотен и става лесна плячка за вратаря.

17 минута. Нова възможност за Каранга. Той обаче си скъси ъгъла и вратарят успя да избие удара му

21 минута. Антон Недялков проби, но никой не успя да засече подаването му.

22 минута. Педро добре изведе Каранга, но той вместо да намери свободния Кулма се опита да стреля.

24 минута. Жълт картон за Яблонски за нарушение срещу Каранга.

25 минута. Странен жълт картон за Малинов, който игра с топката.

30 минута. Една идея по-равностойна иогра в последните минути.

36 минута. Без чисти положения в последните 10 минути.

37 минута. Нова възможност за ЦСКА. Първо Педро след корнер не уцели вратата с глава. Секунди по-късно същото стори и Каранга при контра.

43 минута. Кулма пробива, но центрирането му от аутлинията е уловено от Кръстев.

44 минута. Първа намеса на Китанов, който пресича едно центриране.

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46 минута. Начало на втората част. В състава на Левски напуска Сукуна, който е заменен от Огнянов.

47 минута. Жърт картон за Сашо Александров за нарушение срещу откъсващия се Кулма.

50 минута. Жълт картон за Симао за оспорване на съдийско решение.

51 минута. Китанов получава медицинска помощ след сблъсък с Адениджи. Вратарят ще продължи играта.

52 минута. Педро напредва и стреля, но неточно.

55 минута. Пробив на Недялков, центрирането му е избито от син бранител.

57 минута. Удар на Десподов. Бранител със сетни сили чисти в корнер.

59 минута. Ивайло Найденов на мястото на Александър Александров при Левски.

66 минута. Невероятен пропуск на Десподов. Той остана сам в наказателното поле, но ударът му се укроти във външната част на мрежата.

67 минута. ГООООЛЛЛ....ПРИ СЛЕДВАЩАТА АТАКА КАРАНГА СТРЕЛЯ. КРЪСТЕВ ИЗБИ В КРАКАТА НА КУЛМА, КОЙТО ВКАРА БЕЗ ПРОБЛЕМ НА ПРАЗНА ВРАТА.

72 минута. Жълт картон за Кулма.

78 минута. Бумал влиза на мястото на Малинов.

80 минута. Иванов заменя Нар в състава на гостите.

81 минута. ГОООЛЛЛ!!! СИМАО ОТНОВО ПРЕПАРИРА КРЪСТЕВ ОТ ПРЯК СВОБОДЕН УДАР!!!!

86 минута. Арсенио заменя Руи Педро.

88 минута. Меркадо заменя Кулма.

90 минута. 3 минути добавено време.