• 94
    Давис Икауниекс

В 7-та минута Хоган пробва акробатика в пеналта, но пада лошо.

В 13-та минута Кери с пас към Кайседо, защитник и вратар се справят.

В 17-та минута Баи нахлува по десния фланг и подава остро, Исайевс чисти в корнер, в същата минута Кери центрира, Антов играе лошо с глава.

В 18-та минута Кери подава на Вилдшут, той бързо на Юга, който се засуетява.

В 20-та минута Антов спира пас на Бярозкин към Мирославлйев.

В 21-та минута Юга изведе Баи, който поведе дълги, след което дава на Вилдшут, който греши пас.

В 24-та минута Мазику центрира, разбъркване, Кайседо играе с ръка.

В 25-та минута Матай спира сигурно Хоган.

В 26-та минута остро подаване на Жулейвс, Бага не успява да засече. След това балонен удар с глава на Додо.

В 27-та минута изстрел на вратата на Кери от дистанция.

В 29-та минута Баи с остро центриране, защитник вади в ъглов удар.

В 30-та минута шут на Мазику отдалеч над вратата.

В 31-та минута далечен опасен удар на Бага минава на сантиметри в аут.

В 32-та минута отличен пробив отляво на Вилдшут, пас към Баи и Кейта чисти в корнер.

В 33-та минута от него разбъркване и Жеферсон отблизо по чудо не вкарва - над вратата.

В 38-та минута Баи извежда Юга, топката се удря в него и вратарят лови.

В 41-та минута Юга центрира в наказателното поле, Вилдшут сваля с глава, не успява да подаде добре.

В 45+1-та минута жълт картон за Симич за протести и спестен такъв на Мирославлйев за грубо влизане срещу Кери.

В 48-та минута Додо нахлува и дава лош пас зад гърба на Хоган - аут.

В 52-та минута удар на Хоган е блокиран от Гълъбов.

В 54-та минута спорно положение в наказателното поле, Кайседо е съборен от Симич, съдията замълчава.

В 57-та минута центриране от корнер, Гълъбов избива лошо, Мирославлйев лошо с глава в аут.

В 58-та минута Додо центрира, но Хоган не стига.

В 59-та минута жълт картон за Ткачук за фаул срещу Вилдшут.

В 64-та минута два последователни удара на Вилдшут са блокирани от защитници.

В 67-та минута Юга намира Вилдшут, той повежда силно и от отлична позиция губи топката.

В 70-та минута удар на Мирославлйев с глава, Бусато избива.

В 75-та минута центриране на Кери, Ахмедов пропуска, Йомов бие, но вратарят лови.

В 81-та минута блокиран шут на Чатакович. В същата минута нов удар на босненица, рикошет и ъглов удар.

В 82-та минута Юга със слаб удар с глава от корнер, Чатакович с балонен шут в аут.

В 84-та минута пас на Кери към Чатакович, пресечен опит за шут.

В 87-та минута жълт картон за Кери за фаул срещу Жулейвс.

В 89-та минута Йомов с нахлуване отдясно, но няма кой да засече. В същата минута Ахмедов със слаб удар с глава назад в аут.

В 90+1та минута Мазику дава на Чатакович, силен удар на последния над вратата.

В 90+4-та минута удар от дистанция на Кери над вратата.