• 33
    Джемал Берберович
    70′

3. Седрик Камбон (Литекс)

Начало - Литекс започва от центъра, ЦСКА ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме. Мачът започва с едноминутно мълчание в памет на трагично загиналите българи в нелеп ЖП инцидент

4' - Удоджи е фаулиран отляво, близо до наказателното поле на Литекс. Петре застава зад топката и центрира около точката на дузпата, където Тунчев се разминава с топката, която излиза в аут

9' - играта се води предимно в центъра на терена

10' - Петре е изведен в наказателното поле на гостите, но вратарят Тодоров успява да изпревари румънеца и чисти напред топката

14' - първи ЖК в срещата. Получава го 23.Небойша Йеленкович за грубо нарушение срещу Гърговор в центъра на терена

21' - Петре е изведен с дълъг пас отдясно, но не успява да центрира добре и топката излиза в аут

26' - Удоджи печели корнер отляво. Петре изпълнява ъгловия удар около точка на дузпата, където Тунчев засича с глава, но топката излиза в аут малко над напречната греда

33' - играта се води предимно в центъра на терена

39' - Удоджи е фаулиран по лявото крило. Зад топката застава Петре, който търси Емил Гъргоров на границите на наказателното поле на гостите, но защитата на Литекс успява да изчисти

45' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна в отбора на Литекс на почивката. Излиза 27.Момчил Цветанов, в игра 32.Ивелин Попов

51' - ЖК на 28.Емил Ангелов за грубо нарушение срещу Йордан Тодоров в половината на ЦСКА

57' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 11.Емил Гъргоров, влиза 8.Велизар Димитров

60' - опасна атака за Литекс. Топката е центрирана в наказателното поле на ЦСКА, където Емил Ангелов успява да надскочи Ландзаат и стреля с глава. Само блестящата намеса на Ивайло Петров спасява отбора на домакините

63' - технична игра на Йордан Тодоров по дясното крило, който преодолява двама защитника, освобождава се и стреля силно, но над гредата на вратата на гостите

66' - втора, принудителна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 30.Йордан Тодоров, влиза 6.Кирил Котев

69' - три последователни ъглови удара изпълнява Петре отляво. При третия корнер, Велизар намира топката от воле, но Тодоров успява да боксира

70' - ЖК на 99.Неи за грубо влизане срещу вратаря Тодоров

70' - втора смяна в отбора на Литекс. Излиза 28.Емил Ангелов, влиза 33.Джемал Берберович

71' - бърз пробив на Удоджи отляво, който е фаулиран от 3.Седрик Камбон на границите на наказателното поле. ЖК за Кмабон

73' - ЖК на 5. Тодор Янчев, за нарушение срещу 16.Станислав Манолев отляво, при една опасна контраатака на ловчанлии

80' ЧК на 3.Седрик Камбон - втори ЖК и съответно червен на Карбон при грубо нарупение срещу Тодор Янчев, при опасна контраатака на червените

84' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 28.Маркиньос, влиза 19.Евгени Йорданов

86' - чудесен извеждащ пас на Велизар към Удоджи отляво, но Тодоров отново излиз предвидливо и чисти напред

88' - Велизар центрира във вратарското поле, където Ней се разминава на сантиметри с топката и гола

90' - три минути добавено време

90'+1' - ЖК на 16.Станислав Манолев за грубо нарушение срещу Удоджи в половината на Литекс

90'+3' - трета, последна смяна в отбора на Литекс. Излиза 16.Станислав Манолев, влиза 6.Седрик Юрас