9. Стефан Юруков (Литекс)

15:00 - начало на срещата

3-та мин. - Вутов боксира два пъти след като играчи в червено го затрудниха максимално с ударите си

4-та мин. - удар от фаул на Деянов профучава покрай вратата

5-та мин. - опасно остро центриране от пряк свободен удар отдясно на вратата на Литекс, изпълнен от Деянов, Моке достига до топката и отправя удар с глава от малкото наказателно поле но топката минава на сантиметри от гредата

11-та мин. - пробив на Антонов, който подава на Моке. Нападателят направи една крачка и стреля, но право във Вутов

15-та мин. - Юруков от фаул изстреля топовен шут към вратата на ЦСКА. Иванов боксира и в крайна сметка топката бе избита в корнер от притичал защитник

16-та мин. - далечен удар на Желев от пряк свободен удар е с мъка отразен от иванов, след което топката е изчистена в корнер от защитник в червено

19-та мин. - Златинов проби отдясно, излъга защитник на гостите, но си поведе топката твърде силно и тя излезе в аут

23-та мин. - 1:0 за Литекс - гол на Росен Кирилов След центриране от фаул отляво, капитанът на гостите се извиси в наказателното поле на ЦСКА и с глава отбеляза за 0 - 1.

26-та мин. - уникален пропуск на Стойков. Той бе изведен сам срещу вратаря Вутов би покрай него, но в аут

27-ма мин. - Букарев и Тиаго с сблъскаха в наказателното поле на гостите. Нападателят на ЦСКА претендираше за дузпа, но съдията не отсъди нищо

29-та мин. - далечен удар на Златинов е твърде слаб и Вутов лови

31-ва мин. - Букарев е спънат и съдията отсъжда фаул в изгодна позиция за обстрел.

Деянов изпълни фаула, но ударът му се отби от стената и излезе в корнер

33-та мин. - 1:1! Голът е на Стойков!След добра комбинация между Моке и Антонов в наказателното поле на гостите, последният пусна топката успоредно на голлинията и Стойков на празна врата отбеляза първия си гол за сезона

35-та мин. - смяна в отбора на гостите - на мястото на Йеленкович влиза Хидиуед

36-та мин. - Юруков бе изведен на изгодна позиция, но Иванов се намеси авторитетно и улови пред краката му

38-ма мин. - Деянов изпълни прецизно пряк свободен удар, който зоатрудни максимално Вутов, боксирал в корнер

40-та мин. - първо грубо нарушение в мача. Желев задържа Букарев за фланелката в наказателното поле на Литекс, но съдията остава безмълвен

41-ва мин. - Асен Букарев се откъсва сам срещу Вутов по дясото крило след светкавична котраатака на червените, от границата на наказателното поле отправя удар, но топката минава встрани от вратата

44-та мин. - Много добра възможност за гол се откри пред гостите - Йовов напредна отляво, излъга двама защитници на ЦСКА и пусна топката в наказателното поле, където обаче притичалите му съотборници не успяха да я засекат във вратата. В крайна сметка топката бе изчистена далеч напред

45-та мин. - край на полувремето

Начало на втора част: смяна в отбора на Литекс - на мястото на Кирилов в игра влиза Кирил Николов

49-та мин. - удар на Юруков е уловен сигурно от Иванов

50-та мин. - Тиаго центрира отляво в наказателното поле, но Вълканов сигурно изчисти топката

53-та мин. - Стойков шутира силно към Вутов. Вратарят боксира, топката рикошира в крака на Тиаго, но Вутов я улови на голлинията

59-та мин. - Златинов изведе Моке в добра позиция. Нападателят поведе топката малко по-силно и Вутов улови

61-ва мин. - Добър пробив на Вълканов е спрян с нарушение пред наказателното поле. Деянов обаче не успява да превърне удара в гол

62-ра мин. - Деянов открадна една топка и изведе Моке очи в очи срещу Вутов. Нападателят обаче се провали за пореден път в опита си да се разпише, като бие право в тялото на вратаря

63-та мин. - Вълканов получава жълт картон

66-та мин. - поредният удар на Моке излиза в аут

67-ма мин. - смяна за ЦСКА. На мястото на Моке в игра влиза Рикард

70-та мин. - жълт картон получи Асен Букарев за симулация

72-ра мин. - смяна за ЦСКА. В игра Янев на мястото на Златинов

75-та мин. - жълт картон за Несим за фаул срещу Букарев

78-ма мин. - последна смяна за ЦСКА. На мястото на Букарев в игра влиза Косьо Мирчев. Първи мач за Мирчев с екипа на ЦСКА за сезона

79-та мин. - Деде отправя бомбен удар право във вратаря Иванов

82-ра мин. - Юруков влезе остро на Иванов при една атака на гостите. Вратарят на ЦСКА остана да лежи на земята и се наложи намеса на лекарския екип

88-ма мин. - 1-2 за Литекс - гол на Юруков. Юруков отбеляза след самостоятелен пробив в наказателното поле на домакините

89-та мин. - Янев шутира от около 28 метра, но ударът му минава над вратата

89-та мин. - смяна за Литекс на мястото на Деде в игра Николай Димитров

3 минути продължение