• 40мин

19. Еуген Трика (ЦСКА)

• 79мин

17. Евгени Йорданов (ЦСКА)

ЦСКА​ ще започнат първи. След появата на Стойчо Младенов стадионът стана на крака и феновете го аплодираха бурно. Срещата ще бъде ръководена от съдийска тройка от Италия с главен рефер Матео Трефелони и помощници Джорджо Николай и Дучо Бальони.
1' - Начало на мача.
1' - Нарушение на Евгени Йорданов срещу Йеленкович в центъра на терена.
1' - Контраатака за гостите, от нея не излезе нищо сериозно.
2' - Центриране, но нищо опасно пред вратата на червениете.
2' - Силен удар на Желев в стената, топката излиза в ъглов удар.
2' - Нарушение в полза на Литекс на отдясно на атаката на 5 метра от наказателното поле.
3' - Нарушение в центъра на терена за високо вдигнат крак на В. Димитров.
3' - Центриране на Й. Тодоров отдясно, но Евгени Йорданов фаулира вратаря Тодоров.
4' - Атака на ЦСКА чрез Велизар Димитров, той е фаулиран Роберт Попов.
5' - Петре късо към Георги Илиев на дъгата на наказателното поле, той подаде в наказателното поле, където падна Велизар Димитров, но съдията си замълча.
5' - Последва ъглов удар за ЦСКА.
5' - Нов корнер, но нищо опасно не последва пред вратата на Тодоров.
6' - Бето показва бразилска техника в наказателното поле на ЦСКА, но Тунчев се справи.
7' - Първи жълт картон за Георги Илиев от ЦСКА след като изрита грубо Петър Занев, който се бе включил в атаката на Литекс.
9' - Ъглов удар в полза на ЦСКА.
9' - След корнера топката се озова от Георги Илиев, той центрира, двама състезатели на ЦСКА се сблъскаха и топката излезе в аут.
10' - Опасна атака за ЦСКА подхваната от Тиаго Силва, той пусна на Димитров, той на Петре и румънецът стреля вдясно от вратата на Литекс.
11' - В последните няколко минути ЦСКА са по-активни в нападение.
12' - Контраатака за Литекс чрез Ивелин Попов отдясно, но той спечели само ъглов удар.
13' - Нарушение на Желев срещу Велизар Димитров в центъра на терена.
14' - Грубо нарушение на Ивелин Попов срещу Роберт Петров на 10 метра вдясно от наказателното поле.
15' - Нищо опасно за Литекс след центрирането.
16' - Грубо нарушение на Уелингтом срещу Йордан Тодоров, но съдията му спести жълтия картон.
17' - Силен удар на Георги Илиев от около 30 метра, но топката минава далеч от вратата на Тодор Тодоров.
18' - Тиаго Силва се опита хитро да изведе Велизар Димитров, но топката е твърде силна и излиза в аут.
19' - Силен изстрел на Занев малко преди наказателното поле, но топката минава над вратата на Ивайло Петров.
20' - Люпко Петрович вече десетина минути седи прав и дава наставления на футболистите си.
21' - Футболистите на ЦСКА все повече и повече владеят топката, докато играчите на Литекс се стремят да им я отнемат с нарушения.
22' - Центриране на Йордан Тодоров в наказателното поле, но от крака на Желев топката излиза в ъглов удар.
23' - Нищо опасно пред вратата на Литекс след ъгловия удар.
23' - Сичеро се опита да изведе в предни позиции Бето, но Тунчев успя да отнеме топката от нападателя.
24' - Грубо нарушение на футболист на Литекс срещу Велизар Димитров, съдията даде авантаж и когато топката излезе в тъч, съдията даде жълт картон на Живко Желев.
25' - Изнасят на носилка Велизар Димитров, на негово място влиза Еуген Трика. Йордан Тодоров слага капитанската лента.
26' - Футболистите на Литекс започнаха да се изнервят и направиха няколко груби нарушения в последните минути.
27' - Силен и несериозен удар на Том Уелингтом към вратата на ЦСКА и топката излиза в аут.
29' - Доста странна засада е свирена на Евгени Йорданов.
32' - Играта е спряна за оказване на лекарска помощ на Евгени Йорданов, който опита да се пребори за една висока топка.
33' - Постепенна атака на ЦСКА завършва с центриране на Тиаго Силва, което излиза в аут.
34' - Върната назад топка към вратаря на Литекс Тодоров, който несръчно я прати в тъч.
35' - Добро центриране на Роберт Попов, Евгени Йорданов сваля топката в краката на Тиаго Силва и той стреля покрай вратата.
36' - Отсъдено е нарушение в атака на Йордан Тодоров.
37' - След първоначалната добра игра на двата отбора сега настъпи леко затишие. Отново червените владеят дълго топката.
38' - Добра атака на ЦСКА. Тиаго Силва подаде на Трика, той към Петре, той към Йордан Тодоров, той нахлу в наказателното поле, но не успя да отправи силен удар към вратата на Литекс и Тодор Тодоров успя да спаси.
39' - Нарушени срещу Трика на Йеленкович отдясно по атаката на ЦСКА и добро място за центриране към полето на Литекс.
40' - ГОЛ за ЦСКА! Трика вкарва с глава в далечния ъгъл на Тодоров след центрирането на Петре от фаула. Армията е на крака след гола.
41' - Излиза пасивният Ивелин Попов, на негово място влиза Станислав Манолев.
43' - Нарушение на Йорданов срещу Сичеро, но нападателят на ЦСКА остана да лежи на земята. Лекарският екип на домакините влиза на терена.
45' - Три минути добавено време.
45+1' - Целият стадион скандира името на Стойчо Младенов.
45+2' - Нарушение на Йорданов срещу Йеленкович, сърбинът изнервен влезе в разправия със съдията.
45+2' - Грубо нарушение на Тиаго Силва срещу Манолев, който му отвърна с ритник. Жълт картон за Тиаго Силва. Моралес атакува Манолев за да защити съотборника си.
45+3' - Нарушение на Сичеро срещу Евгени Йорданов, топката е в близост до наказателното поле на Литекс. Нищо интересно след центрирането.
45+3' - Край на полувремето.
=================================

Две смени бяха избършени през първото полувреме. Трика замени Велизар Димитров. Манолев влезе на мястото на Ивелин Попов. Двата отбора вече са на терена.
46' - Начало на второто полувреме.
46' - Топката е във владение на ЦСКА.
47' - Серия грешни подавания последвани от нарушение в полза на Литекс в полето на ЦСКА.
48' - Атака на ЦСКА отдясно в лицето на Илиев, той навърза няколко защитници, след което си поведе дълго топката и тя излезе в аут.
49' - Игра с ръка на Сандриньо в центъра на терена.
50' - Жълт картон за Йордан Тодоров, след като влезе грубо в краката на Роберт Попов в половината на Литекс.
51' - Тиаго Силва открадна топката от Берберович и опита да изведе Евгени Йорданов, но топката бе дълга и Тодоров улови.
52' - Жълт картон за Моралес от ЦСКА.
53' - Ивайло Петров се нуждае от медицинска помощ след сблъсък с Роберт Попов.
54' - Добра атака на ЦСКА, в която участие взе и главния съдия, който отклони топката и тя се озова в играч на ЦСКА, но той не направи нищо в предни позиции.
55' - Центриране в наказателното поле на ЦСКА, като преди топката да стигне до футболист на Литекс Роберт Петров успя да я избие.
56' - Нарушение за Литекс отдясно на пеналта, Йеленкович центрира, но Котев успява да изчисти топката в тъч.
56' - Добра атака за ЦСКА, след центриране на Трика отдясно Берберович успя да избие, топкатата попадна в Георги Илиев, той от воле я изстреля, но Желев спря удара.
57' - Излиза Джемал Берберович, влиза Станислава Генчев.
58' - Доста лошо центриране от фаул пред вратата на Литекс, но защитниците на ЦСКА не успяха да изчистят и настана разбъркване в наказателното поле на домакините, в крайна сметка топката бе изчистена.
59' - Нарушение на Евгени Йорданов в атака срещу Роберт Попов.
60' - Пробив за Литекс отляво, топката е центрирана, но никой не успява да я засече.
61' - Атака за Литекс, Бето излезе очи в очи с Ивайло Петров и опита да го прехвърли, но вратарят със сетни сили успя да изчисти в ъглов удар.
62' - Нарушение в наказателното поле на Бето срещу Ивайло Петров.
63' - Удоджи сменя Даниел Моралес. Петре излиза накуцвайка заради болки в кръста, влиза Кабус.
64' - Пореден фал в нападение на Евгени Йорданов.
65' - Уелингтом навлезе в наказателното поле на ЦСКА, но бе притиснат от двама защитници и топката излиза в корнер.
66' - Капитанът на оранжевите Небойша Йеленкович напуска накуцвайки, на негово място ще играе Иван Бандаловски. Живко Желев взима капитанската лента на Литекс.
67' - Жълт картон за грубо нарушение на Манолев срещу Георги Илиев в центъра на терена.
69' - Нарушение на Роберт Попов срещу Роберт Петров, като последния остава да лежи на терена. Играчът на ЦСКА е изнесен на носилка, но се връща в игра.
70' - Центриране на Удоджи към намиращите се в наказателното поле на Литекс Йорданов и Трика, но Желев успява да избие. Тиаго Силва се превива на терена, но става без лекарска намеса.
72' - Темпото на игра спадна значително. През второто полувреме червените все още нямат чисто положение.
73' - Том отправи удар към вратата на ЦСКА, но топката бе парирана от Кабус и излезе в ъглов удар.
75' - Серия от грешни подавания в последните две минути.
76' - Постепенна атака на ЦСКА. Евгени Йорданов остава да лежи в наказателното поле на ЦСКА, след контакт с играч на Литекс. Нападателят се изправя на крака и играта продължава.
78' - Двойно подаване между Трика и Тиаго Силва, но Желев успява да изчисти.
79' - 2:0 за ЦСКА! Евгени Йорданов изпревари вратаря Тодоров след центриране отляво на Роберт Петров, който преди това бе направил двойно подаване с Тиаго Силва
81' - Удоджи пада на терена. Играчите на ЦСКА вече започват да бавят играта.
84' - Нарушение в полза на Литекс. Йордан Тодоров фаулира Манолев вдясно от наказателното поле на Литекс.
85' - Ъглов удар след центрирането от фаула на Уелингтом.
87' - Жълт картон за Уелингтом за спъване срещу Тиаго Силва в близост до наказателното поле на Литекс.
88' - Кабус стреля от фаула, но топката минава на сантиметри от гредата на Тодор Тодоров.
90' - Дадени са 4 минути продължение. Играч на ЦСКА отново е на земята.
90+1' - Уелингтом центрира в наказателното поле на ЦСКА, но нищо опасно за защитата на червените.
90+2' - Нарушение в полза на Литекс на 30 метра от вратата на ЦСКА. Силният удар на Живко Желев минава високо над напречната града.
90+3' - Отборът на Литекс е с една идея по-активен в последните минути, но не може да сътвори нищо по-опасно в предни позиции.
90+3' - Край на мача.