73. Иван Стоянов (ЦСКА)

• 69мин

7. Владимир Манчев (ЦСКА)

• 77мин

ЦСКА​ разроми с 4:0 Локомотив (Мездра) в среща 4-ия кръг. Попаденията за нашите вкараха Иван Стоянов на два пъти , Данчо Тодоров и Владимир Манчев.

Освен многото голове, които отбелязаха армейците трябва да отбележим и куп пропуски от тяхна страна. Най-любопитният факт бе, че Владимир Манчев се върна след тежка травма и отбеляза гол. Владо можеше да стигне и до втори гол, но направи сериозен пропуск.

През първата част нашите отбелязаха два гола чрез Йордан Тодоров в 17-ата минута след негов удар от границата на наказателното поле. Иван Стоянов добави още един гол в 26-ата минута след прецизно изпълнение на двоен фаул.

Второто полувреме ще се запомни повече с връщането в игра на Владо Манчев. Именно той направи 3:0 в 69-ата минута, а Йордан Минев бе съборен в 76-ата минута в полето на гостите и Станислав Тодоров отсъди дузпа. Иван Стоянов застана зад топката и офроми крайното 4:0.