77. Даниел Пеев (Локо Сф)

• 89мин

Червен картон

90. Бранимир Костадинов (Локо Сф)

ЦСКА​ отстъпи с 0:1 на Локомотив София в мач реванш от ¼ финалите за Купа България. Единственият гол в срещата падна след като бе отсъдена скандална дузпа в полза на гостите.

Двата отбора започнаха предпазливо и действията се развиваха предимно в средата на терена. В 23-ата минута след разконцентрирани действия в защитата на Локо, топката попадна в краката на Нджонго Присо. Камерунецът овладя кълбото и стреля силно с левия крак, но не улучи вратата. В 30-ата минута Присо влезе грубо в краката на Илиев, след което се стигна до кратко спречкване между футболисти на двата отбора, но реферът не показа картони. Минута по-късно се наложи на Томас Черни да демонстрира своя рефлекс, след като изби тежък удар на Маркиньос. Последваха два бързи жълти картона за Димитров и Костадин Стоянов, след като двамата нарушиха правилата.  В края на полувремето Нджонго Присо направи страхотен пробив отдясно, но при завършващия удар бе неточен, като прати топката над вратата.

Втората част започна с опасност пред вратата на ЦСКА. Костадинов се отскубна от червената защита и се озова сам срещу Черни. Стреля технично по земя, но стражът с една ръка изби в ъглов удар. Армейците отвърнаха с хубава атака в 55-ата минута, при която Присо центрира към Игнасио Лорес. Уругваецът опита от самата аут-линия да върне към Спас Делев, но защитник на Локомотив изчисти топката. В 63-ата минута отново Присо подаде хубаво в наказателното поле, но този път Анисе стреля неточно. В 69-ата минута Мартин Камбуров замени Спас Делев. Именно таранът бе замесен в следващата ситуация пред Митрев, като вратарят спаси негов удар от границата на наказателното поле. В 79-ата минута стана изключително странна ситуация. Костадинов се озова зад защитата на ЦСКА, където бе посрещнат от Томас Черни и настигнат от Апостол Попов. Нападателят се строполи в наказателното поле. Главният рефер отсъди фаул на границата на големия пенал. След секунди обаче, съдията промени решението си и посочи бялата точка. Старши треньорът на Локомотив пък бе изгонен от резервната скамейка. Последва червен картон и за Костадин Стоянов, който след малко бе отменен и бранителят остана на терена. Все пак се стигна до изпълнение на дузпата, която бе реализирана от Пеев. До края на мача ЦСКА опита на върне гола, но не се получи.