• 49мин

10. Марсиньо (ЦСКА) асистенция - Неманя Милисавлевич

• 73мин

23. Емил Гъргоров (ЦСКА) асистенция - Омар Косоко

ЦСКА​ постигна убедителна победа с 5:0 срещу столичния Локомотив. Два гола отбеляза Мартин Петров, а по едно попадение добавиха Ивайло Чочев, Марсиньо и Емил Гъргоров.

Срещата започна страхотно за армейците, които поведоха още в 12-та минута. Защитата на Локомотив направи груба грешка, от която се възползва Мартин Петров. Той се озова очи в очи с Галев и не сгреши с левия крак – 1:0. В 16-та минута Джаксън Менди пропусна да отбележи от непосредствена близост, като се размина с топката. В 31-та минута Емил Гъргоров изведе Мартин Петров, който опита веднага да прехвърли вратаря, но топката мина над вратата. В 35-та минута Марсиньо изведе Неманя Милисавлевич по левия фланг, сърбинът центрира остро в наказателното поле, където Ивайло Чочев с глава засече топката и я прати във вратата. Добрата игра на червените продължи и три минути по-късно удар на Тодор Янчев прелетя над напречната греда. В 41-та минута ЦСКА реши всичко в мача, след като стигна до трети гол. Милисавлевич намери Мартин Петров в наказателното поле, а той с плътен удар вкара своя втори гол.

На полувремето в състава на ЦСКА направиха смяна. Димитър Илиев замени Седрик Басея. В 49-та минута Неманя Милисавлевич центрира от аут линията във вратарското поле. Там Марсиньо с крак насочи топката във вратата за 4:0. В 55-та минута Галев спаси удар от границата на наказателното поле на Петров. В 57-та минута Жереми Фо-Поре отстъпи мястото си на Григор Долапчиев. В 60-та минута Марсиньо центрира от ъглов удар, Мартин Петров стреля, след рикошет топката бе избита от Том от голлинията. В 64-та минута Омар Косоко замени Мартин Петров. В 67-та минута Долапчиев излезе сам срещу вратаря, финтира го и стреля от малък ъгъл, но не улучи опразнената врата. В 73-та минута Милисавлевич намери с пас Косоко, той пусна към Емил Гъргоров. Бадема без проблеми вкара на празна врата. В 76-та минута Марсиньо бе заменен от Антон Карачанаков. В 89-та минута гостите изпуснаха да вкарат почетен гол, след като Томас Черни отрази силен шут на Маркиньос.