• 79мин

33. Адалберт Зафиров (ЦСКА)

• 89мин

Диян Генчев (Локо Сф)

ЦСКА​ победи пред 2000 зрители Локомотив /София/ със 7:0 в контролен мач по футбол, игран тази сутрин на спортната база Панчарево, съобщи БТА.

Головете за победителите отбелязаха: Владимир Манчев в 16-та минута, Методи Деянов в 17-та минута, Масена Моке в 28-та минута, Христо Янев в 48-та минута, Константин Мирчев от дузпа в 59-та минута, Асен Букарев в 70-та минута, Адалберт Зафиров в 79-та минута. В 89-та минута влезлият като трети вратар на ЦСКА Стоян Колев спаси дузпа, изпълнена от полузащитника на Локомотив /София/ Диян Генчев.

В 60-та минута капитанът на столичните „железничари“ Ганчо Евтимов направи груб фал срещу Константин Мирчев и главният съдия Иван Добринов показа червен картон на Евтимов. Жълт картон получи нападателят на ЦСКА Асен Букарев, който се опита да се саморазправи с Ганчо Евтимов.