Турнир: „А“ футболна група 2013/14 - първа 7 (38-и кръг)
На живо по: News7
  • 29мин

7. Спас Делев (Локо Пд)

7. Тони Силва (ЦСКА) асистенция - Емил Гъргоров

ЦСКА​ завърши сезона с равенство 1:1 срещу Локомотив Пловдив на ст. „Българска армия“.

Резултатът бе открит от пловдивчани в 29-та минута, когато Спас Делев овладя добре с гърди в наказателното поле и вкара с удар по земя.

ЦСКА бе по-активният отбор на терена и създаде доста положения за гол, но всички точни удари бяха отразени от Йордан Господинов.

След почивката ЦСКА вдигна темпото и създаде редица опасности пред вратата на Локо, но не стигаше до гол.

В 70-ата минута ЦСКА стигна до изравнителният гол, който донесе и сребърните медали на отбора. Янчев изведе Емил Гъргоров по десния франг, който центрира по земя към Тони Силва и той засече с крак от 3-4 метра за 1:1.

Докрая на мача ЦСКА създаде още възможности за гол, но не ги реализира.

С равенството отборът на Стойчо Младенов завършва на второ място в шампионата, след Лудогорец и пред Литекс.