• 41мин

9. Ерик Сорга (Локо Пд) асистенция - Димитър Илиев

• 87мин

2. Юрген Матей (ЦСКА)

В 9-та минута Хайнц получава топката пред пеналта, подава наляво на Линдсет, защитник се хвърля и избива в краката на Линдсет, откъдето топката стига до Назон, финт и силен удар за откриване на резултата - 1:0.

В 12-та минута двойно подаване между де Нойер и Назон извежда нидерландецът в отлична позиция, Матеус хваща и изблъсква в наказателното поле, но съдията и ВАР не дават дузпа?!?!

В 13-та минута бърза контра отляво, де Нойер центрира, Назон с глава продължава, но защитата избива топката.

В 15-та минута топката излиза от Матеус, съдията дава тъч за Локомотив?!?!

В 16-та минута Илиев отправя удар в ръцете на Бусато.

В 21-та минута Назон получава след разбъркване, стреля и Хоркаш вади в ъглов удар.

В 22-та минута след неговото изпълнение, разбъркване и шут на Линдсет над вратата.

В 25-та минута центриране от пряк свободен на Джовани, Петрович се разминава, Бусато избива, но е фаулиран от Павлов.

В 27-та минута страхотно подаване отляво на де Нойер, Назон отправя удар, Хоркаш с една ръка спасява вратата си.

В 28-та минута Назон на Линдсет, той към Хайнц, но защитник се намесва пред удара.

В 29-та минута нарушение на Илиев срещу Жеферсон, съдията дава фаул за пловдивчани?!?!

В 31-та минута Линдсет на Назон, Петрович се хвърля пред него и играе с ръка, отново и съдия и ВАР не дават дузпа?!?!

В 36-та минута Илиев краде топка от Петров, Юга се справя с него, след което Илиев се хвърля леко на земята, разбира се няма дузпа.

В 37-та минута атака отляво на Дион и пас към Илиев, шут в аут, но има и засада.

В 41-та минута Илиев преодолява Петров и Жеферсон и подава на Сорга, който бързо стреля във вратата и вкарва, съдията дава засада.

В 42-та минута ВАР се активира и разглежда дълго ситуацията.

В 44-та минута явно изфабрикуваха нещо, което минава за чисто положение и признават гола, скандално и явно несправедливо?!?!

В 45+4-та минута центриране от пряк свободен, Жеферсон избива с глава пред Паскалев в корнер.

В 49-та минута центриране на Дион в пеналта, защитник вади в корнер.

В 50-та минута след негово изпълнение Бусато боксира пред Илиев.

В 51-та минута Линдсет стреля, но е блокиран.

В 52-та минута де Нойер е изведен страхотно от Назон, задържан с ръка в пеналтерията отправя удар, който Хоркаш спасява, но ситуацията е 100% дузпа, но съдията не я отсъжда?!?!

В 54-та минута от ВАР все пак разглеждат ситуацията и викат съдията да преразгледа.

В 55-та минута реферът гледа и не дава сигурната дузпа - явно някой го е стимулирал финансово в зелено от зелено?!?! Това не е футбол, а политика - скандал!!!

В 57-та минута Илиев бие и е блокиран, но има и аут преди това.

В 59-та минута Назон е изведен отляво и бие в аут.

В 60-та минута страхотно пирошоу на Сектор Г.

В 61-та минута де Нойер е намерен от тъч, центрира към Назон, но Хоркаш лови.

В 63-та минута Хоркаш излиза на висока топка и пада претендирайки за фаул, съдията веднага свири покорно.

В 67-та минута Илиев греши в пеналтерията.

В 69-та минута невероятен Юга спира Сорга в наказателното поле.

В 74-та минута центриране на Линдсет от корнер, топката е отклонена от Гарсес, а Жеферсон от два метра я праща над вратата.

В 79-та минута продължителна атака на армейците, Назон се бори, Чарлз му подава и изстрел на първия в аут.

В 81-та минута ново нарушение в наказателното поле срещу Кареасо от Дион.

В 85-та минута центриране на Петров, Чарлз с глава сваля на Гарсес, Паскалев го изритва в желанието си да избие - съдията дава дузпа най-накрая.

В 87-та минута зад топката застава Матай и стреля в левия страничен стълб, топката се връща, против правилата Матай играе с глава - пропуск.

В 88-та минута Матеус бие в аут.

В 90+4-та минута с капитанската лента е Паскалев.

В 90+6-та минута шут на Кареасо в аут. В същата минута жълт картон за Хоркаш за бавене на играта.