9. Жорди Кайседо (ЦСКА) асистенция - Георги Йомов

• 90+2мин

10. Георги Йомов (ЦСКА) асистенция - Йоан Баи

Във 2-та минута центриране на Вион, защитник избива в ъглов удар.

В 10-та минута Юга подава на Кайседо в пеналта, защитата на железничарите успява да овладее. В същата минута Лам стреля с глава в аут след корнер.

В 21-та минута центриране на Лолала, защитата на червените се справя.

В 27-та минута Дуарте с изстрел от дистанция, рикошет и корнер. След него Катсикас с глава бие в аут.

В 34-та минута удар на Юга с глава излиза встрани от вратата.

В 35-та минута спестен жълт картон за Кацаров за фаул срещу Мазику. В същата минута Вион стреля отдалеч, рикошет и корнер.

В 37-та минута опасен изстрел на Александров излиза на сантиметри в аут.

В 39-та минута Йомов е изведен сам от Баи, но не успява да преодолее Любенов.

В 40-та минута жълт картон за Дуарте за груб фаул срещу Кери.

В 41-та минута спестен втори жълт и респективно червен картон за Дуарте за нарушение срещу Кери. В същата минута пас, който се превръща в изстрел, на Вион се удря в страничната греда, след което Кери с два последователни блокирани изстрели.

В 43-та минута с капитанската лента е Кери.

В 44-та минута пас на Кайседо, Кери пропуска, Баи овладява и с диагонален изстрел вкарва топката във вратата.

В 45+2-та минута реферът след дълго обсъждане с ВАР, гледа ситуацията и отменя гола заради игра с ръка на Кайседо.

В 46-та минута Йомов е изведен в коридор от Баи, след което подава отлично на свободния Кайседо, който отблизо сам открива резултата - 1:0.

В 48-та минута спестен жълт картон за Крачунов за удар в лицето на Кери.

В 54-та минута жълт картон за Кери за фаул срещу Дуарте. В същата минута изстрел на Кайседо от дистанция, рикошет и корнер.

В 55-та минута Бусато излиза чудесно и избива топката пред двама нападатели след пас на Октавио.

В 59-та минута Мазику центрира отляво, Кайседо с удар с глава в аут.

В 65-та минута изстрел на Кери над вратата, след разбъркване пред наказателното поле след корнер.

В 67-та минута Баи с изстрел отляво, вратарят избива, Кайседо не успява да стреля, след това Кери е съборен в пеналта, но съдията не дава дузпа.

В 69-та минута Александров с изстрел от пряк свободен, Бусато лови.

В 71-та минута шут на Октавио от дистанция, Бусато избива, Александров отблизо вкарва топката, но има засада.

В 73-та минута спестен жълт картон за Катсикас за фаул срещу Кайседо.

В 74-та минута заучено положение от пряк свободен, Кери подава в центъра на пелантерията на свободния Йомов, но той не успява да спре топката.

В 79-та минута удар в облаците на Иванов.

В 80-та минута Жеферсон с капитанската лента.

В 82-та минута Иванов с шут в ръцете на Бусато.

В 85-та минута жълт картон за Иванов за фаул срещу Баи.

В 88-та минута супер опасно връщане на Лам излъга Бусато - корнер.

В 89-та минута спестен жълт картон за Октавио за нарушение срещу Баи.

В 90-та минута жълт картон за Орачев за протести.

В 90+2-та минута бърза атака на армейците отдясно, Баи подава страхотно на Йомов, който отблизо покачва на 2:0.

В 90+4-та минута жълти картони за Вион и Катсикас за сблъсъци.