17. Анатоли Тодоров (Локо Пд)

• 112мин

5. Тодор Янчев (ЦСКА)

Край на мача.

119′ Уникален пропуск на Искрен Писаров от Локомотив (Пловдив).

117′ Анемичен удар на Мартин Тошев след подаване на Удожи.

114′ Жълт картон за Маркиньос.

112′ Гол за ЦСКА!!!!! Автор на попадението е Тодор Янчев.

110′ Митя Морец получава жълт картон за нарушение в центъра на терена.

109′ Иван Иванов отблизо стреля над напречната греда.

108′ Мартин Тошев направи поредния си проспуск.

108′ Йордан Тодоров излиза сам срещу Акалски, но от непосредствена близост не успява да улучи почти опразнената врата на гостите.

Начало на второто продължение.

Край на първото продължение.

102′ Поредна възможност пред Мартин Тошев, но стреля слабо и защитата на гостите се справя без проблем.

100′ Гунлаугсон стреля от точката на дузпата, но Акалски спасява.

97′ Йордан Тодоров излиза сам срещу Акалски, но неуспява да го прехвърли.

96′ Опасен удар на Маркиньос от около 35 метра минава близо до дясната греда на Акалски.

Начало на първото продължение от 15 минути.

Край на редовното време

94′ Край на редовните 90 минути. Следват две продължения по 15 минути. Ако и след тях срещата завърши наравно ще се изпълняват дузпи.

94′ Гунлаугсон е фаулиран в полето на Локомотив, но съдията Ахмед Ахмед остава безмълвен.

93′ Пореден пропуск на Гунлаугсон, след като не успя да засече топката с глава.

89′ Удожи от малкото наказателно поле стреля право в тялото на вратаря Акилски, топката напуска в ъглов удар. Четири минути добавено време.

87′ Центриране на Павел Виданов отдясно намира непокрит Мартин Тошев, който със странична ножица стреля над напречната греда.

85′ Смяна в отбора на гостите. На мястото на Делибашич в игра влиза Герасим Заков.

81′ Тодор Янчев извежда Мартин Тошев сам срещу Акалски и младият нападател бележи, но голът е отменен поради засада.

77′ Александър Бранеков с глава отправя опасен удар, но Акалски отново е на своето място.

75′ Смяна в отбора на гостите. В игра влиза Ангел Йошев, играта напуска Людмил Николов.

71′ Смяна в отбора на ЦСКА. На мястото на Викторс Морозс в игра Йордан Тодоров.

70′ Смяна в отбора на Локомотив (Пловдив). На мястото на капитана Илиев в игра влиза 19. Иван Караманов.

66′ Анатоли Тодоров получава втори жълт картон и съответно червен след поредното си грубо нарушение.

63′ Викторс Морозс отправя коварен удар, който минава близо до лявата странична греда.

62′ Мартин Тошев финтира защитник на гостите в наказателното поле и стреля, но вратарят Акалски майсторски спасява.

57′ Морозс пробва да изненада Акалски от границата на наказателното поле, но без успех.

56′ От игра излиза Да Коща, на негово място Мартин Тошев.

54′ Гунлаугсон се измъква зад защитата на гостите, но ударът му е париран от Акалски.

52′ Гол за Локомотив (Пловдив).Евертон Джилио директно от пряк свободен удар изравнява резултата.

51′ Жълт картон за Мечечиев за оспорване на съдийско решение.

49′ Маркиньос е изведен отдясно, но не успява да уцели топката.

Начало на второто полувреме.

Край на първото полувреме. Смяна на полувремето в отбора на ЦСКА. На мястото на Машадо влиза Митя Морец.

41′ Тодор Янчев дава извеждащ пас от поливаната на ЦСКА на Удожи, който стреля в ръцете на вратаря Акалски.

38′ Тодор Янчев центрира отдясно в наказателното поле, където е оставен непокрит Гунлаугсон, но ударът му с глава минава встрани от вратата.

32′ Грубо нарушение на Йордан Милиев срещу Маркиньос, който е изнесен на на носилка.

30′ Хубав плътен удар на Маркиньос от около 25 метра. Кирил Акалски лови топката.

28′ Гол за ЦСКА!!!! Фелипе Да Коща центрира от ъглов удар и Маркиньос отправя топката с глава в мрежата на гостите.

27′ Самостоятелен пробив на 14.Димитър Илиев и опит да прехвърли Беконо, но вратарят на ЦСКА лови топката.

21′ Спъване на Удожи отзад от Анатоли Тодоров. Футболистът на гостите получава жълт картон.

9′ Жълт картон и за Джилио за реплики от негова страна след нарушението на Машадо.

9′ Жълт картон за Филипе Машадо след грубо влизане в краката на Евертон Джилио.

1′ Начало на мача.Отборът на ЦСКА ще напада наляво от централната трибуна.