• 77мин

20. Тиаго Родригеш (ЦСКА) асистенция - Жеферсон Телес

• 83мин

95. Каули Оливейра (Лудогорец) асистенция - Кирил Десподов

В 1-та минута Вандерсон играе с ръка, съдията не дава фаул, Текпетей с удар в аут.

В 2-та минута не е свирен фаул в полза на армейците срещу Мазику, Текпетей с два блокирани удара.

В 3-та минута Синклер с точен удар в ръцете на Кахлина.

В 10-та минута Кайседо се преборва с двама в защитата на зелените и е съборен след като се откъсва от Вердон, съдията пак мълчи, Кайседо оставаше сам срещу вратаря.

В 13-та минута спестен жълт картон за Сисиньо за задържане на Синклер.

В 15-та минута жълт картон за Текпетей за фаул срещу Жеферсон.

В 16-та минута топката излиза в корнер от Са, съдията свири аут.

В 18-та минута удар на Каули в аут.

В 24-та минута Икоко задържа Енрике няма фаул, Енрике задържа Вандерсон нарушение веднага е свирено.

В 30-та минута Текпетей с далечен удар, Бусато боксира.

В 32-та минута подаване на Икоко към Каули, Бусато излиза и лови сигурно.

В 35-та минута блокиран шут на Юга пред наказателното поле.

В 36-та минута жълт картон за Турицов за фаул срещу Вандерсон.

В 38-та минута спорна засада на Енрике спира опасна атака на червените.

В 41-та минута Мазику центрира добре, Кайседо с удар с глава, Кахлина лови.

В 44-та минута блокиран удар на Тиаго, след което и Енрике стреля в ръцете на Кахлина.

В 45-та минута Анисе с двуцифрено подред нарушение, няма кой да го декорира в жълто.

В 45+1-та минута Тиаго с удар от пряк свободен, Кахлина избива, Кох пробва да бие с глава, слабо в аут.

В 49-та минута блокиран изстрел на Текпетей пред наказателното поле, спестен жълт картон на Сисиньо за фаул срещу Енрике.

В 50-та минута Синклер с пас отдясно, Кайседо не успява да засече с глава, Мазику центрира отляво, Кайседо бие с глава, Кахлина лови.

В 53-та минута брутален фаул на двама срещу Синклер е подминат пред наказателното поле. В същата минута Турицов с умела намеса срещу Ману в пеналта.

В 54-та минута Енрике елеминира Са и нахлува в пеналтерията, но вместо да подаде бие в близкия ъгъл, Кахлина избива в корнер.

В 55-та минута спестен жълт картон за Ману за удар с лакът в лицето на Мазику.

В 56-та минута двойно подаване между Тиаго и Синклер, изстрел на португалеца, рикошет и Кахлина хваща.

В 58-та минута Каули нахлува, Матай се справя с него.

В 60-та минута втори жълт и червен картон за Текпетей за фаул срещу Синклер.

В 63-та минута Турицов центрира, Кайседо играе с глава, Мазику с нов пас, Жеферсон също с глава, но е пометен от Сантана в пеналта, няма дузпа според Чинков.

В 64-та минута Тиаго с пас, Енрике остава под топката.

В 65-та минута двойно подаване между Тиаго и Кайседо, блокиран удар на халфа. В същата минута Мазику с хубав пас, Кайседо се разминава.

В 66-та минута с капитанската лента е Анисе.

В 69-та минута удар с глава на Са в ръцете на Бусато. В същата минута жълт картон за Сисиньо за фаул срещу Турицов, за който можеше да получи и директен червен картон.

В 71-та минута удар на Юга от границата на наказателното поле, рикошет и ъглов удар. В същата минута жълт картон за Жеферсон за фаул срещу Ману.

В 75-та минута Кейта извежда Кайседо, той бие, от Са топката излиза в корнер.

В 77-та минута прекрасна атака на червенобелите, Йомов отдясно подава на Жеферсон, той обръща към Тиаго, който с красив изстрел открива резултата - 1:0.

В 81-та минута Кейта е изведен прекрасно сам срещу вратаря от Мазику, следва слаб удар и Кахлина лови.

В 83-та минута Десподов центрира от пряк свободен, Каули пред Жеферсон от малък ъгъл изравнява - 1:1.

В 90-та минута игра с ръка на Са в пеналта, съдията замълчава и тук.

В 90+2-та минута Йомов с пас отдясно, Кайседо не успява да вкара отблизо с глава.

В 90+3-та минута отново подмината игра с ръка на зелените, след което Кешерю се хвърля недокоснат на земята, съдията му дава нарушение.