• 74мин

13. Юнус Санкаре (ЦСКА)

• 83мин

9. Ихинио Мартинес (Лудогорец) асистенция - Доминик Янков

Във 2-та минута Моци фаулира за жълт картон Кейта, Кабаков мълчи и даже не дава нарушение в близост до вратата.

В 4-та минута от корнер подаване, Антов е сам, стреля с глава, но забива топката и тя е изчистена.

В 6-та минута Соу е изведен чудесно от Матай и пробива вляво и подава към Йомов, който е изпреварен.

В 7-та минута Санкаре с чудесен удар от дистанция, Стоянов избива.

От 9-та до 10-та минута чудесна хореография на Сектор Г насочена срещу собственика на противника.

В 10-та минута далечен неточен удар на Сантана.

В 11-та минута Янков се преборва с трима пред наказателното поле и успява да подаде на Сантана, който сам срещу Бусато вкарва за 0:1.

В 13-та минута спестен жълт картон за Недялков за фаул срещу Санкаре.

В 15-та минута Каули рита Юга и пада, съдията дава фаул за Лудогорец и предупреждава Юга да внимава за жълт картон?!?!

В 16-та минута Текпетей с остро центриране, защитата се справя.

В 19-та минута Моци с ръка блъска Кейта в наказателното поле за кристална дузпа, съдията мълчи, мафиотско решение?!?!?!

В 20-та минута Йомов сам преодолява противник и стреля, Стоянов избива.

В 22-та минута ново влизане на Йомов този път отляво и удар, напречна греда и аут.

В 23-та минута жълт картон за Григоре за фаул срещу Санкаре.

В 24-та минута Санкаре с пас от пряк свободен вдясно, Матай сваля с глава в наказателното поле, Стоянов лови.

В 25-та минута Жеферсон избива топката от Текпетей, съдията дава фаул?!

В 27-та минута жълт картон за Кейта за фаул срещу Недялков. В същата минута нов недаден фаул на Каули срещу Кейта.

В 29-та минута нов спестен жълт картон за Текпетей за фаул срещу Мазику.

В 32-та минута бърза контра, Соу извежда Кейта вляво, той стреля в близкия ъгъл в аут.

В 34-та минута жълт картон за Сисиньо за фаул срещу Кейта.

В 37-та минута Каули с далечен удар - рикошет и Бусато лови.

В 41-та минута нов пробив на Кейта и удар-пас над сглобката над вратата.

В 43-та минута Мазику с пробив отляво и подава, Соу бие, но Григоре с глава вади в корнер.

В 44-та минута невероятно разбъркване, Кейта със слалом в пелантерията, следва избиване, топката стига до Санкаре, който от два метра я изважда на сантиметри в аут.

Без нито една секунда продължение Кабаков показва нагледно какво се казва ужасно платено престъпно съдийство!

В 47-та минута пробив отляво на Кейта и пас към Санкаре, той пропуска триково, няма кой да вкара.

В 49-та минута Кейта на Мазику, финт и удар - блокиран.

В 50-та минута красиви фалки в Сектор Г.

В 51-та минута Йомов от корнер, Антов с глава е избит, пак пас и Моци пред Соу избива.

В 53-та минута Каули е изведен от Янков сам срещу Бусато, но бразилецът излиза и спасява.

В 54-та минута балонен пас към Соу до аутлинията, той все пак я стига и връща към Йомов, който пробва удар от воле - в аут.

В 56-та минута жълт картон за Йомов за фаул срещу Сантана.

В 58-та минута неточен удар на Сантана над вратата.

В 59-та минута фаул срещу Кери на границата на наказателното поле, след което и Недялков играе с двете ръце, но съдията не дава нарушение.

В 62-та минута невероятен пропуск - прекрасна атака отляво - Санкаре и Кери, който подава, Соу от два метра с глава забива в земята и тя прехвърля вратата.

В 63-та минута жълт картон за Янков за груб фаул срещу Кери, жълт картон и за Ману за предишно грубо спъване.

В 65-та минута пробив на Санкаре отляво, пасът му не е добър.

В 67-та минута комбинация Янков - Сантана, удар и аут.

В 69-та минута слаб удар на Анисе в аут.

В 70-та минута нов пробив отляво на Кери и пас, Соу е блокиран.

В 71-та минута пас на Кери в наказателното поле, Недялков с глава в ъглов удар. В същата минута от него топката е изчистена и Кейта овладява на гърди и с прострелен удар матира Стоянов в десния ъгъл за 1:1.

В 74-та минута чудесна атака - Мазику на Кери, той бие силно, но Стоянов избива, Санкаре открадва топката от Григоре и вкарва за 2:1.

В 75-та минута Жоржиньо е изведен, Бусато лови.

В 78-та минута нова красива атака на червените отляво - Кери с пас към Соу, той с плонж с глава на милиметри в аут.

В 79-та минута Кейта разминава трима и пробва пас, Моци чисти в корнер. От него центриране и удар с глава е блокиран.

В 80-та минута жълт картон за Кери за фаул срещу Жоржиньо. В същата минута грандиозна грешка в зелената защита и Соу сам срещу вратаря с удар, но Стоянов лови.

В 81-та минута жълт картон за Сантана за фаул срещу Санкаре.

В 83-та минута Янков спира технично една топка за Марин, който стреля от дистанция, след злощастен рикошет топката лъже Бусато и влиза за 2:2.

В 86-та минута Юрич е изведен и стреля силно над вратата, отново подръпнат отзад от Моци в наказателното поле.

В 87-та минута спестен втори жълт и респективно червен картон за Янков за фаул срещу Енрике.

В 89-та минута Кери влиза в наказателното поле между двама и е фаулиран от Моци, нова подмината сто процентова дузпа, нов спестен жълт картон от криминалния тип Кабаков. В същата минута жълт картон за Стоянов за бавене.

В 90+2-та минута Ману подава към Жоржиньо неточно, Бусато лови.

В 90+4-та минута Жоржиньо бие, Бусато избива, Ману тръгва към топката и бие, но Бусато спасява и този удар, Сантана пробва неточен удар в аут.