Червен картон

13. Мавис Чибота (Лудогорец)

• 90+7мин

30. Жорди Кайседо (ЦСКА)

Срещата започна с минута мълчание в памет на червената легенда Георги Димитров - Джеки, който ни напусна на 8 май!

В 3-та минута Тиаго извежда Варела в наказателното поле, Терзиев го изпреварва и чисти в ъглов удар.

В 4-та минута Кери центрира от корнера и Матай се извисява на близката греда и забива с глава неспасяемо за 1:0.

В 11-та минута опит за удар на Кешерю встрани от вратата.

В 15-та минута Варела пробива по десния фланг и подава, Чарлз с глава стреля силно, Кахлина лови.

В 16-та минута Тиаго с пас към Кери наляво, балонен удар на ирландеца.

В 17-та минута нова бърза атака на армейците, Синклер отдясно, Чарлз бие, рикошет и корнер.

В 18-та минута Баджи извежда Текпетей, той пробва пас, Вион чисти в корнер. От него Десподов центрира, Са с глава на сантиметри от гредата.

В 25-та минута Десподов пробива отляво и бие, Кешерю се разминава, топката излиза близо в аут.

В 27-та минута разбъркване в пеналтерията след пас на Синклер.

В 28-та минута пас на Синклер отдясно, Юга бие от точката за изпълнение на дузпа, Кахлина лови.

В 29-та минута нещо като удар на Сисиньо е блокиран от Кох, Бусато хваща. В същата минута Кери влиза отляво, бие, рикошет в Са и Кахлина избива в ъглов удар.

В 33-та минута Сисиньо нахлува отляво, Кох със сигурна намеса.

В 39-та минута опасен удар на Кешерю, след докосване в Кох - корнер.

В 42-та минута Кери е намерен от Юга, изстрел във външната страна на мрежата.

В 45-та минута шут на Варела от границата на наказателното поле над вратата.

В 49-та минута Десподов центрира остро от пряк свободен, Бусато боксира.

В 50-та минута жълт картон за Баджи за грубо влизане срещу Варела.

В 54-та минута феноменална атака на червенобелите - Юга обръща наляво, Кери с глава в пеналта, от воле с плонж Чарлз забожда топката в мрежата за 2:0.

В 59-та Десподов извежда Сисиньо зад червената защита, преодолява Бусато и вкарва топката. ВАР разглежда за засада и потвърждава гол - 2:1.

В 61-та минута жълт картон за Текпетей за фаул срещу Синклер.

В 62-та минута центриране от пряк свободен на Варела слага топката на главата на непокрития Кох и той стреля в земята и оттам зад Кахлина за 3:1.

В 63-та изстрел на Синклер встрани от вратата.

В 64-та минута балонно центриране в наказателното поле, Терзиев с лоша намеса, Тиаго не успя да се възползва.

В 68-та минута директен изстрел от корнер на Десподов, Бусато избива.

В 69-та минута Сисиньо стреля от дистанция, рикошет и нов ъглов удар.

В 70-та минута жълт картон за Десподов за фаул срещу Енрике.

В 71-та минута Йомов е изведен в наказателното поле и стреля в ръцете на Кахлина, доста силно беше избутан от Текпетей.

В 74-та минута петима в атака за червените - Чарлз не успя да се пребори с Вердон.

В 76-та минута Кайседо извежда Енрике, той със силен изстрел във външната страна на вратата.

В 77-та минута Енрике пробива и центрира, Терзиев вади в корнер.

В 78-та минута центриране от него, Кох и Матай с последователни удари с глава, неуспешни.

В 79-та минута изстрел на Варела покрай вратата в аут.

В 81-та минута центриране на Десподов от пряк свободен, Бусато избива топката.

В 82-та минута пас на Сисиньо в наказателното поле, Матай се бори с Чибота, Турицов изпреварва Десподов и вади в корнер. ВАР разглежда за дузпа играта на Матай, тя е чиста.

В 87-та минута Кайседо е изведен и на свой ред подава на Енрике, бразилецът бие, Кахлина спасява, свирена е и засада на Кайседо. В същата минута Десподов центрира остро, Матай избива в корнер.

В 88-та минута Текпетей с удар много встрани от вратата.

В 90-та минута жълт картон за Мазику.

В 90+1-та минута Турицов със страхотен пас за Кайседо, Терзиев се бори и чисти в корнер. Жълт картон за Чибота за грубо изритване отзад на Турицов, трябваше да бъде директен червен картон.

В 90+2-та минута жълт картон за Матай за реплика.

В 90+3-та минута все пак втори жълт и червен картон за Чибота за реплика.

В 90+5-та минута красива червена атака - Йомов на Турицов, пак Йомов, той на Кайседо, който връща назад към Юга, топовен шут, рикошет и корнер.

В 90+6-та минута след продължителна атака топката стига до Кайседо, който е повален от Сантана в пеналта и съдията дава дузпа.

В 90+7-та минута зад топката застава самият Кайседо и със силен шут вдясно увеличава резултата на 4:1.