11. Лазар Туфегджич (ЦСКА) асистенция - Маурисио Гарсес

• 87мин

9. Дюкенс Назон (ЦСКА) асистенция - Мено Кох

Във 2-та минута Кръстев с шут от дистанция - блокиран.

В 3-та минута удар и на Бауренски, но е блокиран - останаха съмнения за игра с ръка на защитник в наказателното поле.

В 4-та минута Бусато излиза превъзходно и отнема топката на откъсналия се Алексовски, след което с дълъг пас извежда Кръстев, но Мишевски отнема на нападателя.

В 7-та минута Кръстев центрира отдясно, но защитата надиграва Туфегджич.

В 9-та минута Емини стреля встрани от вратата.

В 12-та минута пас на Минков от корнер, Туфегджич с глава в аут.

В 17-та минута Турицов с пас, който се превръща в удар над вратата.

В 19-та минута неточен удар на Стийковски от дистанция.

В 20-та минута груба грешка на Гарсес, Перес бие неточно. В същата минута Бауренски е изведен отляво, но пасът му е над Кръстев и Туфегджич в отлични позиции.

В 27-та минута Минков с пас отляво, Кръстев се разминава и Стевковски лови.

В 31-та минута центриране от корнер на Йомов, Гарсес сваля с глава топката на Матей, който със зверски удар под напречната греда открива резултата - 1:0.

В 33-та минута жълт картон за Юга за фаул срещу Стойковски - супер пресилено.

В 34-та минута Стойковски с пас от пряк свободен, Гарсес не успява да намери топката добре, Бусато избива, Матей отдалечава в корнер.

В 37-та минута страхотен пас на Минков отляво, Кръстев се разминава с удар с глава на милиметри.

В 43-та минута жълт картон за Бауренски за нарушение срещу Стойковски.

В 44-та минута жълт картон за Емини за фаул срещу Туфегджич.

В 45-та минута Минков с пас от пряк свободен, Кох сваля с глава, Гарсес към Туфегджич, който акробатично стреля високо над вратата.

В 49-та минута де Нойер подава на Йомов, бомбен удар високо над вратата.

В 50-та минута центриране от корнер, Кох се размина, Юга пробва с глава - неуспешно.

В 52-та минута Юга пробва шут - блокиран.

В 55-та минута жълт картон за Джурджевич за протести към съдията.

В 58-та минута удар на Стойковски в ръцете на Бусато.

В 61-та минута отлична комбинация в червено - Кох напред към Назон, Туфегджич се преборва с двама и след това прекрасно извежда Йомов сам срещу вратаря и за крилото остава технично да го преодолее за 2:0.

В 63-та минута удар на Гарсес в ръцете на Стевковски.

В 64-та минута Туфегджич с удар над вратата.

В 70-та минута спестен жълт картон за Вучичевич за удар с лакът в шията на Турицов.

В 72-та минута спестен жълт картон за Скендери за фаул срещу Жеферсон.

В 73-та минута два последователни удара на Вион, последния след рикошет в корнер.

В 76-та минута страхотен пас на Турицов, Назон с глава в земята, след което топката прехвърля вратата.

В 77-та минута Шопов бие - блокиран.

В 78-та минута тупалка на Вион отдалеч, Стевковски акробатично спасява - ъглов удар. В същата минута центриране от него на Шопов, Гарсес с глава стреля в сглобката на вратата, оттам Туфегджич овладява на коляно и с вдигнат крак отблизо довкарва за 3:0.

В 81-та минута Гарсес е намерен от Шопов и стреля встрани от вратата.

В 85-та минута Турицов е намерен отдясно, но центрира лошо предвид Назон и Туфегджич в отлични позиции.

В 86-та минута нов шут от дистанция на Вион и пак Стевковски вади в корнер.

В 87-та минута центриране от корнер на Вион, Назон опитва да овладее в пеналтерията, но топката отива в Кох, отбива се в него и се връща в Назон, този път хаитянинът пронизва вратата за своя дебютен гол и 4:0.

В 90-та минута Бусато брилянтно спира с ръка един на един Вучичевич, който е изведен срещу него.