• 35мин

8. Велизар Димитров (ЦСКА)

• 52мин

19. Еуген Трика (ЦСКА)

Начало - около 3500 зрители на стадион Бългаска армия. ЦСКА тръгва от центъра и ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме

1' - Петре центрира отдясно в наказателното поле на гостите, където Трика пробва задна ножица, но не успява да намери добре топката и тя излиза в тъч

3' - центриране на Петре от фаул, малко пред наказателното поле, отдясно. Топката е избита точно пред главата на Валентин Илиев

5' - ново центриране на Петре, този път Тиаго не успява да да сложи крак и да прати топката в мрежата

9' - Тиаго Силва е оставен непокрит около точката на дузпата, но не успява да играе добре с глава

11' - Велизар, от дъгата на наказателното поле, подава надясно на Данчо Тодоров, който с удар от въздуха за малко не открива резултата

13' - при едно центриране в наказателното поле на Марек, Валентин Илиев се сблъсква във въздуха с вратаря Белчев, който остава да лежи на тревата

16' - след оказване на три-минутна медицинска помощ, 12.Даниел Белчев се изправя на крака и получава ЖК за симулация

19' - принудителна смяна в отбора на Марек. Излиза 12.Даниел Белчев, влиза 1.Николай Чавдаров

22' - първа по-опасна атака и за гостите. 25.Иван Иванов се намесва по-грубо като чисти в корнер, но футболистите на Марек претендират за дузпа. ЖК за спор със съдията получава капитана 10.Анжело Кючуков

23' - след двойно подаване с Данчо Тодоров, Велизар е изведен в накзателното поле, но вратарят Чавдаров самопожертвователно се хвърля и успява да изчисти в аут

23' - след корнера, Трика засича с глава към далечния ъгъл на вратата, но топклата излиза в аут много близо до страничната греда

30' - Петре центрира от корнер в наказателното поле, където топката е изчистена от защитата, но точно от дъгата, Тиаго Силва отправя мощен удар. Чавдаров отново със сетни сили успява да избие в корнер

30' - опасен пробив на Роберт Петров отляво. Македонецът насочва топката към Тиаго Силва, който я пропуска и тя е изчистена в корнер

35' - ГОООЛ за ЦСКААА!!! 8.Велизар Димитров - невероятен шут на Велизар Димитров от границите на наказателното поле, оставя безпомощен Чавдаров

38' - Кирил Котев подценява една топка и футболист на Марек пробива отляво сам срещу Петров, подадва към съотборник вдясно. Той шутира и нацелва Иван Иванов на голлинията. Топката се връща отново в краката на нападателя, който от голлинията я бутва във вратата. Гол обаче не е зачетен, тъй като вратаря Петров е бил преди това и фаулиран

39' - целият отбор на Марек се хвърля в излишни разправии със съдията, за което 8.Иван Редовски получава ЖК

44' - ЖК за 3.Янек Кючуков, който изключително грубо поваля Велизар Димитров пред наказателното поле

45' - три минути добавено време

45'+3' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - няма извършени смени на почивката

49' - центриране от корнер в наказателното поле. Скача Валентин Илиев, но малко преди да играе с топката извършва нарушение в атака

51' - Дузпа за ЦСКА - след разбъркване в наказателното поле на Марек и лошо отиграване на вратаря Чавдаров, Велизар Димитров стреля към вратата. Топката срещна ръката на Кючуков и рефера веднага посочва бялата точка

52' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 19.Еуген Трика - след крачка засилка, Трика насочва кълбото в левия ъгъл и отбелязва втори гол за ЦСКА

53' - ЖК на 17.Димитър Георгиев за реплика към съдията

55' - втора смяна в отбора на Марек. Излиза 17.Димитър Георгиев , влиза 14.Георги Николов

61' - комбинация между Силва и Димитров, след което топката е насочена към 10.Георги Илиев, който на скорост от границата на наказателното поле пробва своя изстрел, но в аут

64' - Петре стреля силно от фаул, от границите на наказателното поле. Топката се отбива от стената и попада в краката на Силва отляво, който нанася силен шут, но в аут - близо покрай гредата

69' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Играта напуска 19.Еуген Трика, на негово място 28.Александру Пицурка

75' - играта се води предимно в центъра на терена

76' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 15.Роберт Петров, на негово място 26.Николай Чипев

81' - невероятно спасяване на Ивайло Петров, който вади стопроцентов гол, след удар с глава

82' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 5.Кирил Котев, влиза 16.Александър Бранеков

86' - фаул за Марек, на дъгата на наказателното полето на ЦСКА. Изпълнява Иван Николов, но отново невероятно спасяване на Ивайло Петров

87' - реферът отсъжда фаула да се изпълни отново и ЖК на 8.Велизар Димитров, който прави крачка секунда преди изпълнението на свободния удар

90' - три минути добавено време

90'+3'- Край на мача