16. Алваро Нобле (ЦСКА)

• 77мин

10. Руй Мигел (ЦСКА)

• 78мин

ЦСКА​ размаза състава на Миньор( Бобов дол) с 9:0. Във втората си контрола за деня, армейците вкараха девет безответни гола на своя опонент. В първата си контролна среща срещу Сливнишки герой, червените победиха с 6:0.

ЦСКА започна много по-активно първото полувреме от своя съперник. Още в самото начало се откри възможност за гол пред Данчо Тодоров, но ударът му мина покрай вратата. Последваха опасни изстрели на Делев, Тодоров и Руи Мигел. В 29-а минута Иван Стоянов изпълни хубаво пряк свободен удар,топката летеше под напречната греда, но стражът на Миньор с мъка успя да избие кълбото в ъглов удар. Гостите имаха едно положение, сътворено от Пенев, който отправи опасен шут, но Иво Петров реагира блестящо и изби топката. В 38 минута след многоходова атака на червените, Данчо Тодоров откри резултата след като излъга защитник и матира вратаря Манов. В самият край на първата част Морозс изведе Иван Стоянов в наказателното поле, халфът стреля, но защитник застана на пътя топката, за щастие тя попадна в Делев, който не сбърка и опъна мрежата за 2:0.

Още по-вихрено начало на второто полувреме за ЦСКА. След центриране от дясно на Минев, Делев закова топката с глава за трети път в мрежата на гостите. Страхотно взаимодействие между Иван Стоянов и Морозс в 57-а минута  доведе до 4-и гол, който бе вкаран елегантно с пета от Морозс. Отново опорният халф се разписа този път с глава след центриране на Иван Стоянов в 60-а минута. В 63-а минута Данчо Минев отбеляза от пряк свободен удар 6-ия гол в контролата. Гостите застрашиха вратата на Петров, след изпълнение на пряк свободен удар, но Иво Петров спаси. Дебютантът за ЦСКА Алваро Нобле се отчете също с два гола, съответно в 70-а и 78-а минута, като вторият му гол бе след убийствен удар с глава извън наказателното поле. Руи мигел също се разписа в 75-а минута.