В 5-та минута Чарлз пробва да изведе Морено, Колев излиза и избива.

В 8-та минута Жеферсон стреля с глава над вратата след корнер.

В 10-та минута Евтимов излиза и пресича пас към Тютюков.

В 11-та минута Йосифов бие в ръцете на Евтимов.

В 18-та минута Евтимов лови пред Казаков.

В 20-та минута Гарсес е изведен сам срещу Колев, но ударът му е избит от вратаря в корнер.

В 21-та минута Вион бие, но вратарят избива, преди това е свирено и нарушение.

В 23-та минута спестен жълт картон за Петков срещу Минков.

В 24-та минута Тютюков в трудна позиция между двама отправя слаб и неточен удар с глава в аут.

В 26-та минута жълт картон за Кох за фаул срещу Тютюков.

В 27-та минута Гарсес с остро подаване отдясно, топката минава по голлинията, но Чарлз и Морено не стигат до нея, Минков от малък ъгъл отправя удар след плонж, но топката се спира във външната страна на мрежата.

В 32-та минута Морено надясно към Гарсес, бразилецът дава на Чарлз в наказателното поле, той се завърта и дава на Кареасо, който с точен удар открива резултата - 1:0.

В 37-та минута след центриране на Вион от корнер, Жеферсон с глава встрани от вратата.

В 40-та минута жълт картон за Купенов за фаул срещу Чарлз. В същата минута изстрел от далечен пряк свободен на Вион, вратарят избива.

В 46-та минута след направените смени с капитанската лента за перничани е Венцислав Василев.

В 58-та минута шут на Вион е блокиран пред наказателното поле. В същата минута М. Иванов бие над вратата.

В 60-та минута Кох с глава отдалеч право в ръцете на Колев. В същата минута Морено е изведен прекрасно от Вион преодолява вратаря и покачва на 2:0.

В 64-та минута Гарсес получава отдясно, прави двойно с Вион, след което ново двойно с Морено, пробва трето такова с Назон, но се получава рикошет, който го оставя сам срещу Колев, бразилецът преодолява вратаря за 3:0.

В 66-та минута Минков с остро центриране, няма кой да засече топката.

В 69-та минута Назон прави двойно с Морено, в последния момент топката му избяга.

В 70-та минута Вион с пас към Морено, колумбиецът не успя да я настигне - аут.

В 72-та минута преса на червените, Ив. Иванов връща лошо към вратаря, Назон овладява, мами Колев и прави резултата 4:0.

В 73-та минута нова грешка на защитата в жълто, пак Назон краде и стреля силно, но Колев избива.

В 75-та минута Морено стреля, но встрани от вратата.

В 78-та минута Кирилов нахлува сам срещу вратаря, бие, но Евтимов избива и след това лови сигурно.

В 81-та минута Морено е изведен от Вион, подава на Назон, удар, вратарят се справя.

В 82-та минута след пас на Морено, Минков с удар, рикошет и аут.

В 83-та минута атака отляво на армейците, Минков центрира и Василев с плонж и с глава забива топката в мрежата си.

В 84-та минута Минков с нов удар след пас на Линдсет, вратарят се намесва, греда и корнер.

В 85-та минута след него, Линдсет с удар в гърба на защитник, нов зверски шут на Юга опъва мрежата за 6:0.