• 90+1мин

30. Жорди Кайседо (ЦСКА) асистенция - Иван Турицов

В 5-та минута центриране-удар на Кики в ръцете на Евтимов.

В 6-та минута Юга дава на Кери отляво, центриране, Макенджиев лови.

В 9-та минута пас на Чарлз към Варела, който остава сам срещу вратаря, там обаче е и Кейта, който е в засада и пробва да играе, съдията спира играта с вдигнат флаг.

В 12-та минута Кери извежда Мазику, финт и удар, рикошет и корнер.

В 13-та минута след изпълнението му Варела поставя топката на главата на Кох, който отблизо разстрелва Макенджиев за 1:0.

В 16-та минута от корнер Кери центрира, Терзиев избива нагоре, Кох вкарва топката във вратата, но е отсъдено изключително спорно нарушение срещу Макенджиев.

В 19-та минута директен удар от корнер на Варела в ръцете на Макенджиев.

В 22-та минута Кери с пас отляво, Михов чисти в ъглов удар пред Кейта. От него Кери с центриране, Макенджиев избива пред двама в червено.

В 23-та минута Мазику пробва да изведе Кейта сам срещу вратата, Предев избива със сетни сили.

В 26-та минута удар на Варела от дистанция, Макенджиев хваща.

В 27-та минута Кейта е изведен от Мазику и бие в ръцете на Макенджиев, свирена е и засада.

В 32-та минута Кейта на Мазику отляво, той търси Чарлз, защитник избива.

В 33-та минута нов пробив на Кери и удар над вратата, а в същата минута отново ирландецът с изстрел встрани от рамката.

В 34-та минута нова атака на червените, претенции за игра с ръка на Терзиев в пеналта, съдията не дава дузпа.

В 35-та минута изстрел от Турицов встрани от вратата. В същата минута Вион бие отдалеч и след рикошет в гърба на Михов топката спира в мрежата зад Макенджиев за 2:0.

В 38-та минута Минков с пробив отляво и проба за пас, Евтимов лови.

В 45-та минута Матай изчиства центриране в наказателното поле.

В 45+1-та минута Предев с блокиран удар, след което и Терзиев с глава играе неточно след пас на Минков.

В 47-та минута Варела дава на Кейта от пряк свободен, удар в ръцете на Макенджиев.

В 48-та минута бърза атака на армейците - Кейта - Варела, пас на Кейта към Чарлз и топката е във вратата, но е свирена засада на гвинееца.

В 50-та минута нов удар на Кейта след пробив отляво, Макенджиев лови.

В 51-та минута Варела извежда прекрасно Кери, който останал сам срещу вратаря прави резултата класически - 3:0.

В 53-та минута жълт картон за Минков за реплики към съдията.

В 54-та минута невероятни пропуски за червенобелите, Мазику наляво на Кейта, прекрасен пас, Чарлз се разминава с топката, а Кери бие на празна врата, но топката само облизва напречната греда.

В 56-та минута жълт картон за Терзиев за грубо влизане в краката на Мазику.

В 57-та минута мощна атака отдясно, но Кери се засуети в пеналта и загуби.

В 58-та минута Кейта отляво с пас в наказателното поле, Юга не стига до топката.

В 61-та минута удар на Кейта в ръцете на Макенджиев.

В 65-та минута Кери намира Юга в пеналтерията, който бие, рикошет и корнер.

В 66-та минута Макенджиев лови пред Кайседо при центриране.

В 67-та минута чудесно извеждане на Кайседо и зверски шут, Макенджиев избива.

В 71-та минута центриране отдясно на Минков към Законов, Турицов с отлична намеса - ъглов удар.

В 73-та минута ново центриране на Минков в пеналта, Кери се намесва, след това Кики с удар встрани от вратата.

В 75-та минута центриране от ъглов удар на Кери, Матай вкарва с глава в левия долен ъгъл за 4:0, Кайседо с опит да довкара топката, но я стигна, когато тя беше вече във вратата.

В 80-та минута жълт картон за Айтов за фаул срещу Вион.

В 83-та минута Законов с пробив, но Вион и Гълъбов го спират.

В 84-та минута удар на монтанци в ръцете на Евтимов.

В 86-та минута шут на Синклер в ръцете на Макенджиев.

В 88-та минута пас на Турицов, Дончев пробва да играе с глава, Предев му пречи и съдията дава странен фаул за Монтана.

В 89-та минута Сенхдажи задържа Кайседо в наказателното поле след пас на Синклер, съдията дава дузпа за червените и жълт картон за защитника.

В 90-та минута зад топката застава Кайседо и със силен шут в центъра на вратата прави резултата 5:0.

В 90+1-та минута невероятна атака в червено - Смоленски дава на Турицов по десния фланг, той с брилянтен пас на Кайседо и еквадорецът отблизо подпечатва крайния резултат - 6:0.