• 61мин

19. Еуген Трика (ЦСКА)

• 88мин

18. Мурад Хидиуед (ЦСКА)

1 минута - Начало на двубоя на „Българска армия“.

4 минута- Опит на Тиаго Силва да пробие отдясно по атаката на ЦСКА, но Жеков избива в странично хвърляне.

6 минута- Вальо Илиев засича с глава топката след плонж след изпълнението на ъгов удар, Владислав Стоянов успява да избие кълбото.

8 минута - Нова опасност  в полето на бургазлии - Гъргоров изскочи сам по диагонала срещу вратаря на Нафтекс, но стреля в тялото му и пропусна отново да открие резултата.

12 минута - Валентин Илиев получава жълт картон за нарушение срещу противников състезател фронтално срещу вратата на домакините.

16 минута - Добра изява на капитана на ЦСКА Емил Гъргоров, който след самостоятелен пробив праща кълбото на сантиметри покрай дясната греда зад Стоянов.

22 минута - Разбъркване в полето на домакините, след което Вальо Илиев изчиства кълбото пред погледа на Дарио Сера.

24 минута - Радомир Тодоров е декориран в жълто заради груб фаул срещу Йордан Тодоров и така двата отбора се изравниха по борй на картоните - 1:1.

28 минута - Нарушение срещу Велизар Димитров на около 20-25 метра от вратата на гостите и това е добра възможност за пряк обстрел.

30 минута - Янев праща топката в стената и тя излиза в трети ъглов удар в полза на „армейците“.

32 минута - Далечен изстрел на Радомир Тодоров и това ще е първи корнер за Нафтекс в мача.

37 минута - Уникална грешка на Тиаго Силва, който опита да върне топката на Ковачевич, но вместо това изведе перфектно Сера срещу вратаря и той откри резултата - 0:1.

39 минута - Бърз отговор на домакините. Емил Гъргоров се разходи в полето на гостите и от нулев ъгъл прати кълбото в мрежата за 1:1.

42 минута - Отново капитанът на ЦСКА стреля по диагонала, топката мина на сантиметри покрай гредата.

43 минута - Нов пропуск и за бургазлии. Орлин Старокин изскочи сам срещу Ковачевич, но също не улучи рамките на вратата.

45 минута - Край на първото полувреме. След 45 минути игра ЦСКА и Нафтекс се оттеглят на почивка при 1:1.

46 минута - Начало на втората част.

47 минута - Груб фаул на Тунчев срещу играч на Нафтекс и бранителят получава жълт картон.

51 минута - Тиаго Силва се реабилитира за грешката си при гола на Нафтекс, след като изскочи по диагонала в полето на гостите и със силен удар прави резултата 2:1.

57 минута - И Велизар Димитров пропуска добър шанс за нов гол за ЦСКА, след като стреля покрай вратата на Стоянов.

60 минута - Гъргоров е заменен от Юруков в състава на ЦСКА.

61 минута - Еуген Трика решава всичко в двубоя, след като засича с глава центриране на Велизар Димитров и прекратява интригата в мача.

75 минута - Четвърт час до края на двубоя. Всичко на „Българска армия“ изглежда решено. ЦСКА продължава да води с 3:1 и на път да достигне до финала на турнира.

88 минута - Асистенция на Велизар Димитров и от точката на дузпата Мурад Хидиуед бележи за 4:1.

93 минута - Край на мача. ЦСКА е първият финалист за Купата на България.