23. Емил Гъргоров (ЦСКА)

• 71мин

7. Христо Янев (ЦСКА)

• 79мин

Начало на мача: гостите започват играта от центъра. На стадион Българска армия има около 3000 зрители

2-а мин. - Емил Гъргоров изпълнява фаул отдясно на нападанието на армейците. Топката е центрирана към далечната греда, където Гай не успява да играе с нея и тя излиза в аут

3-та мин. - Радослав Забавник нацелва горната греда на вратата на Несебър, след подаване от корнер на Велизар Димитров, топката излиза в аут

5-а мин. - Христо Янев е изведен отлично по лявото крило от Роберт Цаха, но топката му е избита в последния момент в корнер, след изпълнението на който се получава разбъркване

6-а мин. - поредно центриране от корнер на Велизар Димитров, топката е насочена под гредата, но миг преди да достигне до Забавник е избита

10-а мин. - ГООЛ за ЦСКА. Голмайстор Амиран Муджири!!!! Роберт Цаха се вклучва по лявото крило, финтира защитник на Несебър, напредва и пуска топката кум връхлитащия Хазуров, той я оставя да премине към далечната греда. Там тя е засечена от Муджири за 1:0!!!

13-а мин. - страхотно триково изпълнение между Янев, Гъргоров и Цаха, подават си между защитниците на Несебър, Янев е изведен и стреля, но слабо и встрани от вратата

15-а мин. - страхотен пропуск на Христо Янев. Янев е изведен зад последния защитник на гостите, напредва и от границата на наказателното поле пробва да прехвърли вратаря, топката тупва върху горната греда и излиза в аут. Това е 3 чисто положение за гол и втора греда

19-а мин. - двойна комбинация между Велизар Димитров и Костадин Хазуров, Велизар пробива отдясно на наказателното поле и подава на Хазуров, но топката му е избита

22-а мин. - центрирана топка към Велизар Димитров отдясно, вратарят на гостите излиза да я посрещне и миг преди да я хване, Велизар успява да я открадне, връща към дъгата на наказателното поле, където Муджири овладява, той на свой ред я подава на Гъргоров, който стреля, но в крак на защитник

23-а мин. - ГОООЛ за ЦСКА! Голмайстор Костадин Хазуров! Христо Янев е изведен добре, но не успява да овладее топката и тя попада на крака на Хазуров, който от около 25 метра вкарва невероятен гол в ъгъла на вратата - 2:0!!

29-а мин. - Христо Янев е отново в наказателното поле на гостите отляво, центрира топката по познатата схема от първия гол към Хазуров, той я продължава към Муджири, който стреля в тяло на защитник

30-а мин. - Хазуров е изведен отдясно и с нов страхотен шут от около 20 метра максимално затруднява вратаря на гостите, който чисти в корнер. След корнера следва разбъркване и контраатака без резултат

35-а мин. - играта се позадържа през последните 2-3 минути в половината на ЦСКА. Изпълняват един далечен фаул гостите, но топката е бита много силно и излиза ниско над тополите

37-а мин. - ново подаване на Велизар Димитров към далечната греда, вратарят на Несебър изпуска топката, Янев стреля от движение, но малко над гредата

42-а мин. - поредно нахлуване на Велизар Димитров в наказателното поле по дясното крило, подава към близката греда, но защитник на гостите чисти

45-а мин. - 1 минута продължение

45+1 мин. - Край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - армейците подновиха играта от центъра

На полувремето е направена една смяна при гостите: на мястото на 14.Тодор Йонов в игра влиза 11.Красимир Павлов

53-а мин. - ЖК за 6.Иван Иванов за грубо нарушение срещу Муджири на границата на наказателното поле. Гъргоров изпълнява, но бие право в стената

55-а мин. - нарушение срещу Велизар Димитров отедясно по нападението на границата на наказателното поле, той изпълнява сам, топката преминава през куп от играчи и излиза в аут до далечната греда

58-а мин. - новя смяна в отбора на Несебър: в игра номер 17.Ангелин Томанов, излиза номер 18.Йордан Стоилов

60-а мин. - гостите упорита бавят играта, техен играч отново лежи на земята

61-а мин. - центрирана топка в наказателното поле, Хазуров сваля с гърди към Муджири, който бие силно над гредата в аут

63-а мин. - Хазуров получава топката пред наказателното поле, напредва, но няма с кого да комбинира, засуетява се и топката му е отнета

64-а мин. - първа смяна и в отбора на ЦСКА: в игра 30.Йордан Тодоров, на мястото на 10.Амиран Муджири

67-а мин. - отново играч на гостите получава медицинска помощ на терена, гостите бавят максимално времето

68-а мин. - трета последна смяна в отбора на несебър. В игра 15.Живко Панайотов, излиза 8.Георги Георгиев

69-а мин. - ГООЛ за ЦСКА! Голмайстор Емил Гъргоров! Разбъркване около дъгата на наказателното поле на Несебър, топката попада в Гъргоров и той прехвърля вратаря

70-а мин. - нова атака на армейците, Велизар е изведен отдясно на наказателното поле сам срещу вратаря, стреля силно от малък ъгъл и отново удря греда - трета греда в мача

71-а мин. - НОВ ГОЛ за ЦСКА!! Христо Янев! Докато гостите се окопитят от гола и гредата, падна ново 4-то попадение. Йордан Тодоров атакува отляво, навлиза в наказателното поле и подава към връхлитащия на скорост Янев, който без да се бави прострелва вратата на Несебър

73-а мин. - втора смяна в състава на армейците. На мястото на 7.Христо Янев в игра 9.Герасим Заков

75-а мин. - последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 23.Емил Гъргоров, в игра е 20.Мансур Аянда

79-а мин. - ГООООЛ за ЦСКА!! Голмайстор Костадин Хазуров! Отново пас от дълбочина извежда Костадин Хазуров, той напредва сам срещу вратаря и го прострелва за 5:0!

80-а мин. - всяка топка, центрирана от дълбочина в половината на Несебър, е реална голова опастност. Защитниците на гостите изглежда не могат да се подредят в линия и да се изтеглят навреме

90-а мин. - центриране на Данчо Тодоров отляво в наказателното поле, с топката се разминава Хазуров, тя попада в Заков, който в стремежа си да бие намира крак на защитник и го фаулира

90-а мин. - 2 минути допълнително време

90+2 мин. - край на мача.