77. Исмаил Ба (Омония)

19. Георги Чиликов (ЦСКА)

• 90+2мин

4. Нелсон Веига (Омония)

Начало - Невероятна хореография. Около 20 000 зрители има по трибуните на стадион Българска армия, хиляда от които привърженици на Омония. ЦСКА ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме. Гостите тръгват от центъра

1' - силен удар на Петре от фаул, фронтално на Антонис Георгалиде, но топката излиза в аут над вратата

5' - Тодоров и Велизар комбинират отдясно, топката е центрирана в наказателното поле, но там вратарят лови

8' Гол за Омония 81.Лоизос Какоянис - корнер за гостите отляво, топката е центрирана около точката на дузпата, където защитника на Омония засича за 0:1

14' - невероятен пробив на Удоджи, който преминава технично през двама футболисти и е фаулиран на границите на наказателното поле, за което ЖК получава 4.Нелсон Веига

14' - зад топката застава Маркиньос, който стреля технично към далечната греда, но топката минава на сантиметри покрай десния стълб

17' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 99.Ней - Петре центрира от корнер отляво. Топката е насочена към далечната греда, където Велизар сваля с глава за Ней, а бразилецът от два метра бележи за 1:1

19' - нов пробив на Удоджи отляво, но защитата на гостите се справя този път

20' - невероятна преса на ЦСКА по целия терен не позволява на гостите да задържат за по-дълго време топката

23' - Ней сваля една топка с глава за Петре в наказателното поле, но румънецът отправя слаб удар и Георгалиде лови

25' - невероятна комбинация на Ней и Велизар Димитров. Бразилецът блокира защитник, като освобожндава пространсво за Велизар, който нанася мощен удар, но вратарят на гостите показва добър рефлекс и лови

27' - ЖК на 11.Синиша Добрашинович за нарушение в половината на Омония

28' - ЖК на 8.Гилерме Байшаймер за нарушение срещу Удоджи отляво

33' - ЖК на 30.Магно Моселин за реплика към главния съдия

35' - невероятен пропуск на Омония. Топката е центрирана от фаул, отляво към далечната греда, където двама нападатели на гостите се разминават на сантиметри с кълбото

37' - ЖК на 20.Костас Каиафас за изключително грубо нарушение срещу Велизар в центъра

39' - ЖК на 28.Маркиньос за симулация пред наказателното поле на Омония

43' - играта се води предимно в центъра на терена

44' - невероятен пропуск за ЦСКА. Топката е центрирана в наказателното поле, където защитник чисти напред с глава, но там Ней прави невероятна странична ножица. Топката като по чудо не попада зад голлинията на Георгалиде

45' - две минути добавено време

45'+1' - Удоджи е фаулира в наказателното поле на Омония, но съдията отсъжда удар от вратата

45'+2' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - без смени на почивката и за двата отбора

47' - пробив на Удоджи отляно, преминава през един защитник, навлиза в наказателното поле, но топката му е отнета

52' - Йордан Тодоров центрира отдясно около точката на дузпата, където Петре пробва красива задна ножица, но се разминава с топката

54' - нов прекрасен пробив на Удоджи отляво, намира Ней на границите на наказателното поле, но не се получава двойното подаване между двамата

58' - след рикошет, топката достига изненадващо до Удоджи отляво, нигерицът се засуетята, след което стреля силно, но кипърският вратар избива

63' - първа смяна в отбора на Омония. Излиза 8.Гилерме Байшаймер, влиза 99.Рикардо Соуса

65' - центриране на Тодоров в наказателното поле, там Ней стреля с глава, но над гредата

65' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 18.Флорентин Петре, влиза 9.Хосе Гарсес

70' - играта се води предимно в центъра на терена

73' - втора смяна в отбора на Омония. Излиза 2.Георгос Теодоту, влиза 23. Руи Лима

74' - ЖК на 77.Исмаил Ба за нарушение срещу Удоджи. Главният съдия първоначално вдига и ЧК, но грешката е коригирана

78' ЧК на 77.Исмаил Ба - втори ЖК и съответно ЧК на сенегалеца за поредно нарушение срещу Удоджи. Този път няма грешка

81' - трета, последна смяна в отбора на Омония. Излиза 4.Нелсон Веига, влиза 16.Ноел Касеке

85' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 8.Велизар Димитров, влиза 19.Георги Чиликов

88' - играта е спряна за две минути, за да има възможност кипърският вратар да смени неудобните му бутонки

90' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 19.Георги Чиликов - Тодоров пробива отдясно, финтира и центрира към Чиликов, който подлага крак за 2:1

90' - шест минути добавено време

90'+2' ЧК на 4.Нелсон Веига - втори ЖК и червен за 4.Нелсон Веига, при грубо влизане срещу вратаря Петров

90'+5' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 99.Ней, влиза 23.Абдер Кабус

90'+9' Край на мача - ЦСКА се класира за I-ви редовен кръг от турнира на купата на УЕФА