21. Стойко Сакалиев (ЦСКА) асистенция - Йордан Тодоров

• 116мин

24. Костадин Хазуров (ЦСКА) асистенция - Велизар Димитров

Начало на мача: гостите бият от центъра. Около 13000 има по трибуните

1-ва мин. - страхотен пропуск на червените да вкарат. Янев се оказва сам срещу вратаря, стреля, топката се отбива във вратаря, Хазуров чуква топката за втори удар, но кипърски защитник успява да я избие в корнер

5-а мин. - пробив на Омония по дясното крило, Върбанов опитва да изчисти, но топката се удря в ръката му и фаул

6-а мин. - Сакалиев стреля право в ръцете на вратаря на гостите след добро центриране на Иванов

7-а мин. - Янев извежда Сакалиев в добра позиция, съдията отсъжда засада

8 и 9-а мин. - на два пъти последователно Янев е грубо спънат в центъра на терена, но съдията си затваря очите и не свири фаул. Вторият удар е от капитана на кипърци

Янев лежи в центъра на терена, съдията отсъжда авантаж, когато играта е спряна реферът привиква 20.Константинос Каяфас и му показва ЖК

14-а мин. - капитанът на гостите свободно се движи с топката по левия фланг, стреля към нашата врата от дъгата на наказателното поле, Ивайло Иванов отбива в корнер. След корнера, топката попада у Йозев Козлей, който стреля и нашия вратар избива трудно

15-а мин. - ЖК и за 33.Илиас Хараламбус за много грубо нарушение срещу Забавник

18-а мин. - 11.Мариос Темистоклуес прави пробив по лявото крило, напредва в наказателното поле и отправя удар, но неточно и много високо над вратата

21-а мин. - Естатиос Аломестис надбягва Ибрахима Гай и Цаха и стреля към вратата, но неточно в аут

25-а мин. - Йозев Козлей се откъсва напред и опитва да атакува вратата, но Ивайло Иванов излиза напред и изчиства в тъч

28-а мин. - след многоходова комбинация топката попада последно у Янев, той опитва удар, но защитник на гостите се намесва и топката излиза в тъч

32-а мин. - след корнер пред вратата на Омония, топката попада у Върбанов, но той изкарва топката в аут

35-а мин. - опасно центриране на Янев в наказателното поле на гостите, но вратарят на кипърци успява между двама наши защитници да избие топката

37-а мин. - 30.Естатиос Аломестис пробива отдясно, Цаха му отнема топката, кипърецът го фаулира и след падането на земята го бутва, за което получава ЖК

38-а мин. - Гай извежда Янев в половината на гостите, Янев бие от 25 метра, но слабо

39-а мин. - многоходова комбинация между Хазуров - Сакалиев и Янев, който стреля към левия ъгъл, но вратарят на гостите с добър рефлекс избива

41-а мин. - Янчев прави прекрасен пробив, но е задържан в наказателното поле, топката е избита, а съдията отсъжда ъглов удар..

43-а мин. - Върбанов е на стрелкова позиция и отправя удар, топката като че се отбива в защитник на гостите, но рефера отсъжда аут

45-а мин. - 2 минути продължение

45+2 мин. - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме

46-а мин. - след центриране, Бадема засича топката с глава, но тя удря тялото на защитник - корнер

47-а мин. - Хазуров е изведен в наказателното поле, но след удара му топката е избита

52-а мин. - след атака на гостите, удар от границата на наказателното поле към нашата врата, но Иванов блестящо се намесва и спасява

54-а мин. - нахлуване на Естатиос Аломестис в нашето наказателно поле, Цаха парира и отнема топката

62-а мин. - ЖК за 8.Харис Николау от Омония

62-а мин. - първа смяна в Омония: на мястото на 15.Антонис Макрис влиза 18.Антонис Антонио

64-а мин. - първа смяна за армейците: на мястото на 7.Христо Янев влиза 30.Йордан Тодоров

66-а мин. - втора смяна при гостите: излиза 9.Йозев Козлей, в игра влиза 44.Георгиос Николау

70-а мин. - Йордан Тодоров е изведен сам срещу вратаря и стреля, но топката е блокирана от Везер, след това попада у Сакалиев за добавка, но защитник на гостите отново изчиства от голлинията

76-а мин. - последна смяна при Омония: на мястото на 8.Харис Николау влиза 7.Зоран Стефанович

78-а мин. - гол за Омония - голът рализира влезлия току-що Зоран Стефанович след грешка на Цаха

80-а мин. - втора смяна за червените: излиза капитана Тодор Янчев, влиза 10.Амиран Муджири

82-а мин. - Гай прави нарушение срещу вратаря на Омония, наобиколен е от ядосаните играчи от Кипър, съдията приключва разправията като отсъжда ЖК за Гай и ЖК за 5.Габор Короловски от гостите

87-а мин. - трета смяна на червените: излиза Ибрахима Гай, влиза 20.Мансур Аянда. Веднага се включва в игра и отправя силен удар по посока към вратата, минал на сантиметри от гредата

88-а мин. - Естатиос Аломестис стреля остро към вратата ни, но Иванов отново изчиства опасността

90-а мин. - 5 минути продължение на мача

90+3 - ГОООООЛ за ЦСКА!!!! Муджири! в последните минутки изравнителен гол за червентие на грузинеца със силен параболичен удар отдалеч

90+5 - край на срещата с равенство, следват продължения

Първо продължение на срещата: червените бият от центъра

91-ва мин. - добра топка към Хазуров в наказателното поле, но той не успява да я посрещне

95-а мин. - топовен удар на Велизар Димитров от 30 метра, но тспасява

97-а мин. - Цаха центрира отляво и Хазурав посреща с глава, но топката излиза в аут

105-а мин. - въпреки по-активната игра на червените, продължението приключва без гол

Второ продължение на срещата:

109-та мин. - голямата умора и у двата състава прави атаките несполучливи и хаотични

111-а мин. - ГООООООООЛЛЛЛ!!! Жадуваното второ попадение е на Стойко Сакалиев!

Отличен пробив отдясно на Тодоров е завършен с отлично центриране към далечната греда, там Сакалиев посреща топката между двама защитници, оставя я да тупне и с чудесен изстрел от полуволле разстрелва вратаря на гостите!

115-а мин. - ЖК за 2.Гиоргиус Теодоту

116-а мин. - ТРЕТИ ГОЛ за ЧЕРВЕНИТЕ! Хазуров!

Светкавична контраатака на армейците е изпълнена перфектно от Велизар Димитров, той пробива по дясното крило, центрира топката покрай единствения защитник на Омония в наказателното поле, за да намери Хазуров сам на далечната греда, а Хазуров хладнокръвно праща топката зад гърба на Везер

120-а мин. - минута продължение на продължението

120+1 мин. - край на този кошмарен двубой, в който армейците мъчително преминаха в следващия кръг на турнира за купата на УЕФА