• 56мин

7. Стойко Сакалиев (ЦСКА)

• 73мин

4. Даниел Моралеш (ЦСКА)

Начало - около 2500 души присъстват на стадиона в Петрич. ЦСКА тръгва от центъра и ще напада надясно от главната трибуна през първото полувреме

3' - силен териториален превес за ЦСКА в първите минути

8' - пропуск на Беласица. Орловски от домакините опитва изненадващ удар от границите на наказателното поле, но топката излиза в аут

15' - играта се води предимно в центъра на терена, накъсвана от непрестанни нарушения

21' - центриране от корнер към точката на дузпата, където Тунчев засича с глава, но вратарят Бахтарлиев успява да улови

25' - ЦСКА вдига оборотите, но все още не може да достигне до чисти голови положения пред вратата на Бахтарлиев

27' - пробив на Георги Илиев отдясно, който подава хитро към Петре в наказателното поле, но румънецът се разминава с топката

30' - първа, принудителна смяна в отбора на Беласица. Излиза 20.Ив. Велинов, влиза 89.Митушев

39' - центриране от дясното крило на Георги Илиев. Централният нападател на ЦСКА Евгени Йорданов стига до топката и стреля слабо, право в ръцете на вратаря на Беласица

42' Гол за Беласица 9.Кабранов - контраатака за Беласица. Кабранов напредва от дясно и със силен диагонален удар изненадва Ивайло Петров

45' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - две смени на почивката за ЦСКА. Излиза 23.Абдер Кабус, на негово място 7.Стойко Сакалиев и излиза 17.Евгени Йорданов, на негово място 9.Станко Йовчев

47' - два поредни безуспешни опита на Станко Йовчев да стреля от далечно разстояние

48' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 18.Флорентин Петре - Стойко Сакалиев се измъква сам срещу Бахтарлиев, пуска топката покрай него и от голлинията Петре забива топката в мрежата

52' - далечен удар на Моралес от фаул. Бахтарлиев с мъка боксира, но няма кой да довкара отбитата топка

55' - Петре пробива отдясно и центрира към Йовчев, който от три метра стреля с глава, но Бахтарлиев виртуозно избива в корнер

56' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 7.Стойко Сакалиев - Моралес центрира от корнера към Сакалиев, който от волле опъва мрежата за 1:2

58' - ЖК на 21.Шалозе Удоджи за задържане на противников футболист

61' - невероятен пропуск на ЦСКА. Петре е изведен сам срещу вратаря, но не успява да го преодолее

63' - втора смяна в отбора на Беласица. Излиза 15.Гаджев, влиза 38.Назъров

69' - трета, последна смяна в отбора на Беласица. Излиза 37.Димитър Наков, влиза 36.Стойков

73' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 4.Даниел Моралес - Петре центрира от корнер към точката на дузпата, където Моралес забива неспасяемо топката с глава за 1:3

74' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза принудително 7.Стойко Сакалиев, влиза 34.Мартин Тошев

83' - темпото на игра спада значително и по всичко личи, че мача се доиграва

83' - ЖК на 4.Даниел Моралес за нарушение в центъра на терена

90' - две минути добавено време. След края на срещата футболистите на ЦСКА ще получат своите медали за второто място в шампионата

90'+2' Край на срещата