• 65мин

9. Дюкенс Назон (ЦСКА) асистенция - Тобиас Хайнц

• 82мин

7. Владимир Медвед (Пирин) асистенция - Красимир Станоев

Във 2-та минута остра атака отляво, Кондраков не стига до топката в пеналтерията, след това Петров спира Семенив - корнер.

В 4-та минута Вион с центриране отдясно, Хубчев вади в ъглов удар, като останаха съмнения за игра с ръка при това. От него Юга се размина с удар близо до вратата.

В 7-та минута след атака отляво и разбъркване Шагоян извежда отлично Гарсес, който сам срещу вратаря прави по-сложното и бие в аут.

В 10-та минута топката стига до Морено в наказателното поле, финтове и слаб блокиран удар.

В 16-та минута де Нойер нахлува след двойно с Шагоян, но пасът му към Морено е избит от защитник.

В 17-та минута Будинов извежда Кондраков, но Бусато излиза и избива. В същата минута Ковальов по същия начин избива пред Морено.

В 20-та минута Гарсес центрира, де Нойер с глава бие, защитник вади в корнер. От него Вион центрира, Петров се разминава високо, Матай с глава вади в аут.

В 22-та минута остро центриране на Гарсес, Ковальов избива пред Шагоян.

В 26-та минута от корнер Вион с пас, Матай не стига до топката и фаулира Ковальов.

В 29-та минута центриране от пряк свободен на Вион, Матай с глава над вратата.

В 30-та минута жълт картон за Юга за нарушение срещу Кондраков.

В 32-та минута отново Вион от корнер, Ковальов взема топката от главата на Петров, след което я изтърва и отново лови.

В 36-та минута Шопов получава чудесно от Вион, стреля силно, Ковальов избива, но де Нойер отблизо довкарва, въпреки нова намеса на Ковальов - 1:0.

В 40-та минута жълт картон за Морено за нарушение срещу Ковальов.

В 42-та минута Шагоян нахлува, има отлична опция с Морено, но се забавя и дава на де Нойер, който от сложна позиция подава неточно.

В 46-та минута след смените с капитанската лента е Иван Турицов.

В 47-та минута разбъркване след пас на Хайнц, Назон с опит за удар, но Георгиев избива.

В 48-та минута шут на Будинов над вратата, а имаше двама съотборници в добра позиция.

В 60-та минута жълт картон за Хайнц за фаул срещу Бенгюзов.

В 61-та минута Минков с отлично подаване към Назон, той се засуети и пропусна да подаде добре.

В 63-та минута удар от пряк свободен в стената на Хайнц.

В 65-та минута Назон получава от Хайнц, отлично финтира Маркицкис и прехвърля Георгиев за 2:0.

В 68-та минута Пр. Йорданов получава отдясно, стреля веднага малко в аут. След смяната с капитанската лента на гостите е Станоев.

В 71-та минута Турицов отнема отлично от Медвед, който иначе оставаше сам срещу Евтимов.

В 73-та минута Туфегджич се бори, преодолява вратаря, но вместо да стреля дава на Минков, който му връща, следва удар на сърбина, но защитник избива от голлинията.

В 76-та минута Минков със слаб удар.

В 79-та минута спестен жълт картон за Бенгюзов за фаул срещу Махмутович.

В 80-та минута Бамба на Хайнц, който е съборен в наказателното поле, но съдията не дава дузпа.

В 82-та минута Медвед вкарва след като е изведен от Станоев зад гърба на Кох - 2:1.

В 90-та минута Бамба нахлува отляво, но пасът му не стига до друг в червено.