• 73мин

22. Николай Цветков (ЦСКА)

• 76мин

8. Борис Галчев (ЦСКА)

ЦСКА​ продължава с победния си ход в Югозападната „В“ група. В мач от 16 кръг „червените“ се наложиха с 4:0 над Пирин (Гоце Делчев).

Срещата на „Българска армия“ се игра при силен вятър. Любопитен факт е, че капитанът на ЦСКА Борис Галчев изигра своя мач номер 100 за клуба за първенство и отбеляза едно от попаденията.

„Армейците“ откриха резултата още в 6-ата минута, когато Самир Аясс прати топката във вратата на Шоколарев. В 21-ата минута Момчил Цветанов удвои след центриране на Николай Цветков. Третото попадение за домакините падна в 73-ата минута, когато Николай Цветков беше точен. Крайният резултат 4:0 оформи Галчев в 76-ата след прецизно изпълнение на пряк свободен удар.

С този успех ЦСКА събра актив от 45 точки след 15 победи в 15 изиграни мача. Пирин (Гоце Делчев) остава с актив от 12 точки. В последния си мач за есенния полусезон „червените“ гостуват на Миньор (Перник).