Стадион: Шпортплац, Брук ан дер Гросглокнерщрасе
Треньори на ЦСКА: Добромир Митов и Люпко Петрович

• 79мин

21. Диего Фабрини (ЦСКА) асистенция - Евандро

ЦСКА​ победи чешкия Прибрам с 3:0 в първата си контрола в Австрия.

Али Соу откри резултата в 11-та минута, а Енрике беше точен в 41-та за 2:0.

На почивката бяха направени 10 промени - само Греъм Кери започна и втората част, а в игра се появиха Бусато, Жеферсон, Бодуров, Чорбаджийски, Пинто, Антов, Фабрини, Евандро, Митков и Уот. 15 минути преди края Смоленски замени Кери.

Диего Фабрини оформи класическата победа на армейците с дебютното си попадение с червената фланелка в 79-та минута.

Първата атака в мача е дело на чехите в 4-та минута отляво, но топката е извадена в аут.

ЦСКА отговаря с атака в 5-та минута, хубав пас на Енрике и Кери стреля в аут.

В 7-та минута Кери изостри и даде добър пас към Давидов, но руснакът прекали с финтовете и загуби.

Атака на Пржибрам е спряна по отличен начин от Томаш в 10-та минута

В 11-та минута отлична атака на армейците отдясно чрез Атанасов, той подаде на Енрике, който я спря, Али Соу я пое, завъртя се и би в мрежата за 1:0.

В 14-та минута чехите центрираха от корнер, топката бе избита, последва нов пас и Черниаускас улови сигурно.

Бърза контраатака на червените в 15-та минута, двойно подаване между Соу и Кери завърши с удар на гамбиеца в ръцете на вратаря.

В 24-та минута удар от пряк свободен в ръцете на Черниаускас.

В 26-та минута нов удар от пряк свободен високо над вратата на армейците.

В 30-та минута бърза и технична многоходова атака на червените завърши с удар извън наказателното поле на Тиаго, а топката се удари в страничната греда.

Течеше 35-та минута, когато ЦСКА само в рамките на една минута направи два невероятни пропуска – първо Енрике направи по-трудното излъга защитници и самия вратар, но не успя да вкара, а след това и Давидов отблизо не успя да уцели вратата, а би над нея.

Нова бърза контраатака на ЦСКА в 39-та минута чрез Енрике, който атакува технично и на скорост до последния удар, който бе избит от вратаря.

Отново действие на скорост в 41-та минута, Соу се пребори и подаде на Давидов, той даде прекрасен извеждащ пас към Енрике, бразилецът отново финтира вратаря, но този път вкара топката в мрежата за 2:0.

Първата опасност през второто полувреме дойде в 51-та минута след удар на Кери в ръцете на вратаря.

Чудесна атака на ЦСКА в 52-та минута, в която Уот се озова сам срещу вратаря, той би силно, за да види как топката се удари в напречната греда.

В 68-та минута отново добър удар на Уот и отново греда, този път страничната.

Чорбаджийски с отличен пас изведе Уот срещу вратаря в 69-та минута, но шотландецът си поведе силно топката и вратаря изби.

В 76-та минута многоходова атака на ЦСКА завърши с неточен удар на Евандро.

В 79-та минута хубав пас на Евандро към Фабрини в наказателното поле, италианецът овладя добре, финтира и нанесе удар в мрежата за 3:0.

В 81-та минута Митков нанесе силен, но много неточен удар над вратата.

В 82-та минута нов непростим пропуск на Уот след като излезе сам срещу вратаря.