• 60мин

8. Велизар Димитров (ЦСКА) асистенция - Еуген Трика

• 66мин

37. Милош Кристич (Рад)

Преди мача - започва представянето на новите футболисти на ЦСКА. Последователно излизат 1.Оливер Ковачевич, 3. Александър Тунчев, 5.Кирил Котев, 10.Георги Илиев, 17.Александър Мутавджич, 19.Еуген Трика, 34.Даниел Георгиев и 77.Жозе Фуртадо. Един след друг излизат и останалите футболисти на ЦСКА. С бурни аплодисменти, последен излиза Миодраг Йешич!!!

Начало - ЦСКА започва от центъра през първото полувреме и напада надясно спрямо главната трибуна

3' - центрирана топка в наказателното поле. Фуртадо овладява и стреля мигновено. Топката облизва горната греда и излиза в аут

5' - Йордан Юруков изпълнява фаул от лявото крило. Изсипва топката в наказателното поле, където опит за удар прави Фуртадо с глава, но в аут

7' - невероятно меле пред вратата на Рад. Един слаб, далечен удар на Котев за малко не влиза във вратата, след като вратяря на гостите изпуска топката и тя се ударя в гредата. В последствие Трика и Гийом пробват да стрелят, но топката е отбита

12' - играта се води предимно в центъра на терена. Все още Рад няма удар по посока на вратата на ЦСКА

14' - извеждащ пас към Фуртадо в наказателното поле. Той поема топката и лъже защитник. Стреля технично, но за съжаление малко над гредата

16' - корнер за армейците отляво. Последва центриране в наказателното поле и разбъркване. В крайна сметка Трика от границата на наказателното поле пробва удар от волле, но отново над гредата

17' - първа по-сериозна атака и на РАД. Гостите успяват да стигнат само до корнер по дясното крило

20' - пореден опит за атака на ЦСКА. Добър извеждащ пас надясно достига до Трика, който центрира в наказателното полето, но там защитниците на гостите избиват

25' - ЖК за капитана на армейците 16.Александър Бранеков за фаул срещу футболист на Рад

28' - центриране от корнер в наказателното поле на Рад. Там Жозе Фуртадо надскача двама защитници и стреля с глава, но отново в аут

33' - първа смяна за ЦСКА. Излиа 1.Оливер Ковачевич, в игра влиза 22.Илко Пиргов

37' - темпото на игра спада значително през последните десетина минути. Няма положения и пред двете врати, а играта се води предимно в центъра на терена

39' - футболист на Рад пробва центриране от фаул на около 35 метра фронтално срещу вратата на Пиргов. Топката обаче излиза в аут

42' - ЖК за номер 5.Владимир Тиртон за фаул в центъра на терена срещу 10.Георги Илиев

44' ГОООЛ за ЦСКА!!! 3.Александър Тунчев!!! - поредно центриране от корнер по лявото крило. Там Тунчев засича елегантно топката с глава и я праща във вратата на Рад

45' - самостоятелен рейд на Жозе Фуртадо през средата на терена, той напредва сам и стреля, но вратаря на Рад спасява

45' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - смяна в отбора на ЦСКА. От първото полувреме остават само 22.Илко Пиргов и 19.Еуген Трика. В игра влизат 6.Сергей Якирович, 7.Христо Янев, 8.Велизар Димитров, 14.Валентин Илиев, 18.Мурад Хидиуед, 25.Иван Иванов, 26.Ивайло Василев, 27.Тиаго Силва, 30.Йордан Тодоров. Почти целия състав е сменен и за Рад

46' - За ЦСКА капитан е 7.Христо Янев. На терена се изсипва силен дъжд

47' - центриране от фаул в наказателното поле на Рад, топката е изчистена в корнер. След неговото изпълнение, удар пробва Йордан Тодоров от границата на наказателното, но топката минава високо над гредата

52' ГООЛ за ЦСКА!!! 30.Йордан Тодоров - Данчо Тодоров е изведен сам срещу вратаря, повежда си твърде силно топката и вратаря на гостите лови, след което изпуска кълбото. Данчо поправя своята грешка и отбелязва втори гол за армейците

57' - силен удар от фаул на 13.Сретенович. Топката попада в стената, след това рикушет и нов удар по посока на Пиргов. Той лови сигурно

60' ГОООООЛ за ЦСКА!!! 8.Велизар Димитров - Еуген Трика подава от лявото крило на Велизар, който овладява с едно докосване в наказателното поле между двама сръбски защитници и стреля неспасяемо - 3:0

62' - втора смяна за ЦСКА. Излиза вратаря 22.Илко Пиргов, на негово място влиза 12.Тодор Кючуков

64' - фаул срещу Мурад Хидиеуд и кратък сблъсък между играчите и на двата отбора. В последствие ЖК получава 35.Неманя Андрич

66' гол за Рад 37.Милош Кристич - Кристич е оставен сам, стреля технично от границата на наказателното поле и прехвърля прехвърля Кючуков

71' - ЖК на 15.Александър Средойевич за груб фаул срещу Велизар Димитров малко пред наказателното поле на Рад

73' - смяна на вратарите и в Рад. Излиза 1.Боян Йоргачевич, в игра влиза 40.Бранислав Данилович

77' - гол на Янев е отменен поради засада. В момента на паса Янев е бил зад последния защитник

79' - Янев се измъква между двама защитници през средата, но е фаулиран от 4.Иван Бабич. ЖК за 4. Иван Бабич. Янев изпълнява фаула, топката се удря в горната греда и тупка на голлинията, но вратаря лови

83' - Трика финтира 13.Сретен Сретенович по лявото крило, близо тъч линията. Футболиста на гостите спъва трика отза и получава ЖК. ЖК за 13.Сретен Сретенович

86' - 13.Сретен Сретенович фаулира отново Трика в центъра на терена и настава меле. Трениора на сърбите влиза на терена и успокоява играчите

87' - ЖК за 7.Христо Янев за нарушение срещу 13.Сретен Сретенович в полето на Рад, близо до центъра на терена