• 61мин

17. Евгени Йорданов (ЦСКА)

• 81мин

21. Шалозе Удоджи (ЦСКА)

Начало - около 5000 души има по трибуните на стадион Българска армия в този слънчев ден. ЦСКА ще напада надясно от главната трибуна през първото полувреме, гостите тръгват от центъра

2' - срещата започва с очакван домакински натиск. Кабус пробва далечен удар, но вратарят на гостите 1.Юсуф Белло избива без проблеми

5' - Удоджи е изведен добре по лявото крило и веднага центрира в наказателното поле, къде Евгени Йорданов се разминава с топката

8' - хубав удар на Удоджи от границите на наказателното поле на Рилски спортист. Топката минава опасно покрай дясната греда на Белло

11' - ъглов удар за отбора на ЦСКА отдясно. Юруков центрира около точката на дузпата, където Евгени Йорданов надскача защитата, но праща топката в аут

13' - Петре изпълнява фаул отляво. Топката преминава през куп от играчи в наказателното поле и по чудо не попада във вратата на гостите

15' - тотално превъзходство за ЦСКА в тези първи минути. След разбъркване в наказателното поле, топката попада в краката на Трика, който от четири, пет метра нанася силен удар, но Белла показва котешки рефлекс и спасява сигурен гол

19' - Трика пробва да изненада вратаря Белла от около тридесет метра, но топката минава над врата в аут

21' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 18.Флорентин Петре - Петре е изведен от сънародника си Трика, сам срещу вратаря на гостите. Румънецът стреля силно, топката се отбива от гредата и се оплита в мрежата за 1:0

24' - първа атака за Рилски спортист в мача, но капитанът Киров е в положение на засада

27' - невероятен пропуск на армейците. Петре извежда Трика в коридор, сам срещу Белло. Ударът е слаб и право в ръцете на вратаря

29' - Трика преодолява технично защитник на домакините и веднага отправя удар, но вездесъщият в този мач Белло отново спасява

33' Греда за ЦСКА - Удоджи напредва по лявото крило и преодолява с лекота двама защитника на гостите, последва силен удар право в дясната греда на вратата на Рилски спортист и топпката е в аут

34' - първи ЖК в мача. Получава го 20.Йордан Юруков за остро влизане в краката на Калин Щърков

37' - сблъсък между Евгени Йорданов и Белло. Вратарят на гостите остава да лежи на терена, а играта е прекъсната за оказване на лекарска помощ

41' - удар на Юруков от далечна дистанция профучава застрашително покрай лявата греда на самоковския страж

43' Греда за ЦСКА - пореден силен пробив на Удоджи отляво. Топката е центрирана около точката на дузпата, където Петре стреля и нацелва левия страничен стълб, след което кълбото напуска терена в аут

45' - грешка в отбраната на Рилски спортист. Неуспешен опит за изкуствена засада оставя четирима футболисти на червените сами срещу Белло. Трика се засуетява и топката му е избита в корнер

45'+1' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - една смяна на почивката за отбора на Рилски спортист. Излиза 18.Куаттара Мамаду, влиза 19.Димчо Марков

46' - Удоджи пробива отляво, центрира в наказателното поле, където настава голямо рабъркване и играчите в червено не успяват да достигнат до топката

47' - Трика праща топката във вратата на Белло, но главният съдия отменя попадението заради игра с ръка на румънеца

52' - пореден опит на Юруков да стреля от далечна дистанция, но топката излиза в аут

53' - отново активизация в редиците на ЦСКА в началото на полувремето. Този път Валентин Илиев пробва точността на своя удар, но топката излиза в аут

56' - претенции за дузпа от отбора на ЦСКА, след очевидна игра с ръка на защтитник на гостите

56' - втора смяна в отбора на Рилски спортист. Излиза 8.Пламен Крумов, влиза 4.Борислав Гюлеметов

61' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 17.Евгени Йорданов - Удоджи е изведен сам срещу Белло и стреля, вратарят на гостите за пореден път избива, но се оказва безпомощен срещу връхлитащия Йорданов

67' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 17.Евгени Йорданов, в игра 7.Стойко Сакалиев

68' - Сакалиев е изведен в коридор отляво, но защитник на домакините го застига и успява да избие

71' - трета, принудителна смяна в отбора на Рилски спортист. Излиза 1.Юсуф Белло, влиза 21.Владимир Манолков

74' - невероятен пропуск за ЦСКА. Петре центрира отдясно в наказателното поле, където Трика от четири метра засича с глава, но топката излиза в аут

78' - играта се води предимно в центъра на терена

81' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 21.Шалозе Удоджи - Удоджи получава топката от Трика, финтира защитник и от границите на наказателното поле се разписва за 3:0

85' - след третото попадение във вратата на гостите, ЦСКА чувствително намалява оборотите, а играта се води предимно в центъра на терена

88' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 18.Флорентин Петре, влиза 10.Георги Илиев

89' Греда за ЦСКА - Сакалиев среля технично от границите на наказателното поле и кълбото се удря в сглобката на вратата

90' - пет минути добавено време

90' - трета, последна смяна и в отбора на ЦСКА. Излиза 21.Шалозе Удоджи, влиза 15.Роберт Петров