• 16мин

19. Евгени Йорданов (ЦСКА)

Начало - първа топка за гостите от центъра

Около 2500-3000 зрители има по трибуните на стадиона.

5' - първите 5 минути играта е предимно в центъра на терена, много динамична

8' - Йордан Тодоров нахлува отдясно, преминава и през последния защитник, но е фаулиран. Реферът обаче свири обратен фаул в полза на Родопа

13' - отново Йордан Тодоров е изведен по дясното крило, там обаче е блокиран. Топката стига до Гъргоров, който стреля силно, но Василев лови

16' - ГООЛ за ЦСКА!!! Евгени Йорданов! Футболист на Родопа прави нарушение по лявото крило. Изпълни Тиаго Силва, като извежда Гъргоров в наказателното поле отляво на вратата. Там Гъргоров успява да изпревари вратаря и пуска топката успоредно на вратата, където Евгени Йорданов протяга крак и отбелязва гол

19' - много опасно положение на Родопа: страничният рефер на вдига засада и Димитър Дамянов от гостите успява да излезе срещу него и да стреля, за щастие в аут

21' - Беноа Кое пуска топката на Йордан Тодоров в наказателното поле, той достига и пробва да подаде на Гъргоров, пасът е пресечен и в крайна сметка Родопа чисти в корнер. Последва разбъркване, но без опасност

23' - Христо Янев е фаулиран на любимата му позиция за стрелба, малко вляво от наказателното поле на Родопа. Застава зад топката и стреля много опасно до гредата, но встрани

26' - невероятен пробив на Йордан Тодоров по дясното крило, преодолява последния защитник на Родопа, но вратарят Василев пресича и Тодоров загубва коженото кълбо

28' - жълт картон за 2.Антон Вергилов от гостите за изключително грубо нарушение срещу Янев

30' - жълт картон и за 18.Стефан Учиков, който преследва рефера Ахмед Ахмед през половината терен, за да се разправя с него

35' - центрирана топка от корнер в наказателното поле на Родопа, там скача Валентин Илиев, за да стреля с глава, но се сблъсква с Радослав Забавник

40' - страхотен шут на Муджири извън наказателното поле по посока на вратата на Родопа, принуден е Василев да литне, за да я извади от рамката на врататa

42' - опит за извеждане на Йордан Тодоров, отново пресечен от защитата на Pодопа

45' - 1 минута продължение вдига четвъртият рефер

45+1' - край на първо полувреме

Начало на второ полувреме - без смени в двата тима

49' - Беноа Кое получава жълт картон за поредно извършено от него тактическо нарушение в центъра на терена

55' - последните седем минути и двата отбора играят на скорост. Ибрахима Гай успява да изчисти една топка малко преди наказателното поле

58' - страхотен рейд на Муджири през целия терен, пуска топката в наказателното поле към Евгени Йорданов, но страничният рефер вдига засада

59' - защитата на Родопа изчиства от голлнията, последва лек удар с глава на Евгени Йорданов, а веднага след него страхотен пропуск на Гъргоров да отбележи

64' - Йордан Тодоров извежда чудесно Емил Гъргоров сам срещу вратаря Василев, Гъргоров се засуетява и топката му е избита

65' - смяна в отбора на Родопа: излиза 17.Божанков, в игра 15.Вутков

67' - опит за центриране на Муджири в наказателното поле, на далечната греда към Гъргоров - за пореден път неуспешен

68' - смяна и в отбора на ЦСКА. Излиза 19.Евгени Йорданов, в игра 9.Герасим Заков

70' - жълт картон за 10.Ивайло Петев и смяна в отбора на гостите: излиза 11.Любчо Любенов, в игра 8.Колин Щерков

73' - фаул изпълняват футболистите на ЦСКА, заучено положение, но без успех

77' - много неприятна контузия за Валентин Илиев. Влезлият през втората част Редовски посрещна със шпагат падналия Илиев, като с бутоните го изрита свирепо по брадичката. Футболистът ни е изнесен на носилка

79' - принудителна смяна в отбора на ЦСКА: излиза контузениат 14.Илиев, в игра е 6.Адалберт Зафиров

81' - смяна в отбора на Родопа: излиза 7.Стаев - в игра 20.Чипчев

85' - пореден жълт картон за 21.Емил Петков от Родопа, който събаря Гай в центъра на терена по изключително груб начин

89' - отново принудителна смяна в отбора на ЦСКА: излиза 9.Герасим Заков, който преди това смени 19. Евгени Йорданов, в игра 18.Иван Площаков за дебют с червената фланелка

90' - три минути продължение

90+2' - невероятен пропуск на Ибрахима Гай, който след корнер и разбъркване, докопва една топка в наказателното поле и с мощен шут не успява да я вкара, тъй като крак му подлага защитник на Родопа

90+3' - жълт картон получи и влезлият току-що Иван Площаков

90+4' - край на мача