• 2
    Анатолии Вергилов

• 10мин

3. Александър Тунчев (ЦСКА)

Начало - около 500 зрители на Стадион Българска армия в този облачен следобед. ЦСКА тръгва от центъра, армейците ще нападат наляво то главната трибуна през първото полувреме

5' - Равностойно начало на срещата, без положения пред нито една от двете врати

7' - Станко Йовчев центрира в наказателното поле отдясно, където Удоджи стреля с глава, но топката минава встрани от вратата на Родопа

10' ГОООЛ за ЦСКААА!!! 3.Александър Тунчев - Петре центрира от корнер в наказателното поле на гостите, където Тунчев засича топката с крак и открива резултата

12' - опит на капитана Даниел Пеев за далечен обстрел. Никакви проблеми за Ивайло Петров

17' - първи ЖК в мача. Получава го 15.Роберт Петров за грубо нарушение

25' - няколко блестящи намеси на вратаря Здравко Чавдаров, обезсърчават армейците за отбелязването на втори гол

28' - Петре пробва силен удар от около 30 метра, фронтално на Чавдаров, но топката излиза в аут отдясно на вратата

30' - Удоджи извежда Михаил Александров сам срещу вратаря отляво. Младата надежда на ЦСКА обаче не успява да овладее добре топката и тя е изчистена

31' - ЖК на 17.Анатоли Тодоров за грубо нарушение

39' - Кабус стреля изненадващо,малко пред границите на наказателното поле. Опитът на мароканеца е неуспешен

43' - Петре търси Станко Йовчев в наказателното поле, но топката е изчистена

45' - една минута добавено време

45'+1' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - без смени на почивката

48' - Даниел Моралес пробва пореден далечен и силен удар, но без никакви проблеми за Чавдаров

52' - пропуск за Родопа. След две последователни мелета пред Ивайло Петров, топката като по чудо не влиза във врата на ЦСКА

58' - пробив на Удоджи отляво завършва с удар и добро спасяване на Чавдаров, който чисти в корнер

59' - преди да бъде изпълнен корнера, последва смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 24.Михаил Александров, влиза 10.Георги Илиев

59' - след ъгловия удар топката попада в краката на оставения сам Моралес, който от три метра стреля, но Чавдаров за пореден път запазва резултата

60' - първа смяна в отбора на Родопа. Излиза 19.Мирослва Тодоров, влиза 11.Михаил Николов

62' - ЖК на 5.Кирил Котев за грубо нарушение в центъра на терена

65' - Петре центрира от корнер около точката на дузпата, където Тунчев успява да играе с глава,но топката попада право в ръцете на Чавдаров

66' - втора смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 9.Станко Йовчев, влиза 34.Мартин Тошев

75' - темпото на игра спада значително в сравнение с първата част. Никакви опасности и пред двете врати

76' - самостоятелен пробив на Петре завършва с удар, но топката рикошира в тялото на защитник на гостите и опасността е предотвратена

80' - втора смяна в отбора на Родопа. Излиза 9.Иван Площаков, влиза 13.Пламен Банев

85' - Кабус центрира от фаул в наказателното поле. Тунчев играе с глава и прехвърля Чавдаров, а топката попада в краката на Мартин Тошев, който от голлинията прави по-трудното и не успява да отбележи

88' - трета, последна смяна в отбора на Родопа. Излиза 5.Иван Танчовски, влиза 16.Камен Хаджиев

89' - трета, последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 21.Шалозе Удоджи, влиза 26.Николай Чипев

90' - две минути добавено време

90'+2' - 34.Мартин Тошев е близо до отбелязването на втори гол за ЦСКА, но ударът му минава малко над горната греда на Чавдаров