• 52мин

• 89мин

41. Филипо Скардиня (Рома)

Край на мача.

90+1′ Центриране в наказателното поле на Рома, след разбъркване топката излиза в аут.

89′ 3 минути добавено време.

87′ 3-ти гол за Рома. Автор на попадението е Скардина.

86′ Йордан Тодоров е изпуснат от защитата на Рома, но преди паса топката е напуснала очертанията на терена.

82′ Руи Мигел стреля право в Лобонт.

81′ Поледна смяна в Рома. Окака отстъпи мястото си на Скардиня.

80′ Пследна смяна за ЦСКА. Влиза Данчо Тодоров на мятото на Спас Делев.

79′ Мишел Платини се опита да се изъкне сам срещу Лобонт,но Мота се намеси решително.

76′ Спас Делев имаше добра възможност, но Рийзе избива в корнер, след който не последва нищо.

75′ Смяна и за армейците излиза Попов на негово място Руи Мигел.

74′ Втора смяна за Рома излиза Черчи, а на негово място влиза Петинари.

72′ Армейците опитват да изненадат противника само от дистанция.

69′ Черчи и Перота последователно провалиха добри атаки на своя тим.

68′ Невероятен пропуск на Черчи, който пропусна да запише хеттрик.

63′ Светослав Петров отправи силен удар, но неточен.

60′ Първа смяна в ЦСКА излиза Тимонов влиза Манчев.

57′ Йордан Минев опита да изненада Лобонт от границата на наказателното поле, но топката мина над напречна греда.

54′ Жълт картон за Костадин Стоянов.

52′ Втори гол за Рома.

50′ ЦСКА опитва постепенен натиск.

46′ Начало на второто полувреме. Извършена е и смяна в Рома. Излиза Пизара влиза Бриги

45′ Край на първото полувреме.

45′ Гол за Рома.

39′ Събиията продължават да се развиват в полето на гостите.

34′ Спас Делев опита да изненада Лобонт с хубав прехвърлящ удар.

33′ Окака излезе сам срещу Чавдаров, но вратаря спаси.

32′ Прострелно центриране на Тимонов към Платини, който не успя играе с топката.

28′ В жълто е декориран и Черчи за груб фаул.

27′ Картон и за Окака за успорване на съдийско решение.

26′ Жълт картон за Светльо Петров.

25′ ЦСКА играе по-добре от Рома, а публиката е великолепна и многобройна.

20′ Невероятен удар на Костадин Стоянов е спасен от Лобонт.

18′ Напрежение в наказателното поле на гостите. След разбъркване последва удар към вратата.

16′ Многоходова акция на отбора на ЦСКА, която завършва с центриране отдясно на Делев, но без резултат.

14′ Тодор Тимонов излиза напред, но на границата на наказателното поле Рийзе му отнема топката.

7′ Дълъг пас на Янчев към Делев, но топката излиза в аут.

6′ Опасен удар към вратата на Рома. Вратарят се намесва адекватно и избива топката.

5′ Де Роси стреля неточно към вратата на армейците.

2′ ЦСКА атакува още от първата минута. Пробив на на Спас Делев по дясното крило.