• 75мин

11. Хамза Чатакович (ЦСКА) асистенция - Йоан Баи

• 90+3мин

30. Яник-Сони Вилдсхут (ЦСКА) асистенция - Брадли Мазику

В 3-та минута Верету с удар от пряк свободен, Бусато избива, добавка, но Матей отдалечава с глава.

В 7-та минута три поредни корнера за римляните, защитата и Бусато се справят.

В 13-та минута супер неточно центриране на Верету от пряк свободен в аут.

В 15-та минута Майорал подава на Карсдорп надясно, който дава на Ейбрахам, който от засада вкарва за 0:1, съдиите признават гола.

В 17-та минута Кайседо се възползва от грешка, но Ибанес притичва и го помита, съдията замълчава.

В 19-та минута Баи центрира от корнер, Кайседо с удар с глава в ръцете на Фусато.

В 24-та минута жълт картон за Бове за фаул срещу Жеферсон.

В 25-та минута Вион извежда чудесно Баи отляво, но крилото се засуети и губи.

В 26-та минута Майорал със силен удар, Бусато избива.

В 32-та минута жълт картон за Манчини за нарушение срещу Баи.

В 34-та минута Бове с пас отдясно наляво, Виня връща в наказателното поле, където Майорал с пета бележи за 0:2.

В 36-та минута Верету с удар с глава в ръцете на Бусато.

В 39-та минута Лам извежда страхотно Йомов, но повежда лошо - печели само ъглов, след избиване с ръка на Ибанес, но съдията пак ощетява армейците и не дава дузпа.

В 43-та минута Майорал с рейд между трима след грешка на Вион, Матей е фаулиран от Ейбрахам, съдията пак замълчава, но Майорал стреля над вратата.

В 45-та минута жълт картон за Вион за фаул срещу Бове.

В 47-та минута удар с лакът на Манчини в главата на Кайседо, съдията не дава даже фаул, а можеше и да даде втори жълт и респективно червен картон.

В 49-та минута и Бове прави грубо нарушение срещу Баи за втори жълт и респективно червен картон, съдията е мълчалив отново. В същата минута Баи с хубаво центриране, Кайседо не стига до топката.

В 50-та минута шут на Мухар от дистанция встрани от вратата.

В 52-та минута Вилдсхут с пас отляво, Верету избива в тъч пред Вион, съдията дава тъч за гостите.

В 53-та минута подаване отдясно на Карсдорп намира Ейбрахам в пеналта, който спира топката като останаха сериозни съмнения за игра с ръка и стреля силно за 0:3.

В 55-та минута Виня пробива отляво и стреля в ръцете на Бусато.

В 56-та минута Вилдсхут с пробив отляво и пас към Мухар, балонен удар на полузащитника.

В 59-та минута пробив отляво и шут над вратата на Вилдсхут.

В 60-та минута жълт картон за Кумбула за нарушение срещу Баи.

В 61-та минута центриране на Вион от пряк свободен, Кайседо стреля с глава, Фусато избива над вратата в ъглов удар. От него Матей пробва удар с глава, но не играе добре - аут.

В 64-та минута Верету с удар в стената от пряк свободен и ъглов удар.

В 65-та минута бърза контра на червените, но Верету изпреварва Кръстев след лош пас на Баи.

В 66-та минута Ейбрахам е изведен, но Бусато излиза и лови.

В 68-та минута Манчини държи Матей в наказателното поле, но съдията дава фаул на червения капитан - скандално.

В 71-та минута жълт картон за Жеферсон за фаул срещу Дзаниоло.

В 72-та минута отново тъч подарен на гостите, съдията явно иска да получи автограф от Мауриньо за заслуги.

В 75-та минута пробив отдясно на Баи след извеждане на Гълъбов, французинът връща назад към Чатакович, който с красив удар в левия десен ъгъл намалява резултата - 1:3.

В 77-та минута Чатакович извежда Вилдсхут, но пасът му е пресечен. В същата минута Гълъбов с изстрел, рикошет и корнер.

В 83-та минута спестен жълт картон за Шомуродов за фаул срещу Мазику.

В 90+1-та минута Чатакович с удар - блокиран.

В 90+2-та минута Мухар се бори в пеналтерията и стреля с глава, Фусато хваща.

В 90+3-та минута Мазику се бори и подава на Вилдсхут, който със силен удар от дистанция вкарва за 2:3.

В 90+4-та минута Манчини фаулира Кръстев на границата на наказателното поле, приятелят на всички римляни - реферът не свири пряк свободен.

В 90+5-та минута удар на Чатакович е блокиран.