27. Мартин Смоленски (ЦСКА) асистенция - Радослав Живков

• 84мин

27. Мартин Смоленски (ЦСКА) асистенция - Ахмед Ахмедов

В 3-та минута Йомов е изведен отдясно, пробва пас, пресечен.

В 4-та минута от корнер центриране, Антов се разминава с топката, Тиаго с неточен удар от дистанция.

В 10-та минута Мазику с отличен пас отляво към Санкаре, той бърка отиграването - само корнер.

В 12-та минута пас към Михайлов в дълбочина, но Матай го затваря отлично.

В 14-та минута Василев подава към Вакадинов, центриране, Матай овладява в наказателното поле.

В 16-та минута Занев подава в пеналтерията, Соу с глава към Санкаре, той глава в напречната греда, но е имало и засада.

В 17-та минута Гогов с пас от пряк свободен, нападател в бяло се разминава, Бусато лови.

В 19-та минута Вион с опасно центриране в малкия пеналт, топката е избита - корнер. Нов пас на Вион, Йомов не успява да завърши добре.

В 24-та минута Жеферсон прехвърля защитата и извежда Тиаго, той не успява да нанесе удар.

В 29-та минута Василев центрира, Занев е господар в наказателното поле. Соу е изведен в другия пеналт, финт и удар - ъглов удар.

В 30-та минута Вион с пас от корнер, Санкаре стреля неточно с глава, извършил е и нарушение.

В 31-та минута Мазику с пробив и пас отляво, Соу овладява, не му стига терен.

В 37-та минута остър пас от пряк свободен в наказателното поле на червените, Матай вади в корнер. След неговото изпълнение Михайлов с удар с глава над вратата.

В 39-та минута пас отдясно на Тиаго, с който намира Мазику, удар - топката стига до Санкаре, който се завърта и вкарва в десния ъгъл на вратата за 1:0.

В 41-та минута удар на Соу отдалеч в ръцете на Димитров. В същата минута жълт картон за Карадачки за фаул срещу Тиаго.

В 45-та минута Тиаго подава на Вион, който му връща, португалецът стреля в ръцете на Димитров.

В 46-та минута след направените промени с капитанската лента за армейците е Юга, а с тази на септемврийци е Лулейски. Червените откриват с пас км Живков, Велковски излиза и лови.

В 47-та минута удар на Грозданов отдалеч и над вратата.

В 50-та минута удар на Николов от пряк свободен в ръцете на Евтимов.

В 51-та минута пас на Кери, Ахмедов и Живков остават под топката.

В 53-та минута Пеняранда е изведен отляво, пробива и подава прекрасно на Мазику, той с удар над вратата.

В 57-та минута пас на Кр. Михайлов, Грозданов с удар с глава над вратата.

В 61-та минута Живков е изведнен отляво, но топката му е избита - ъглов удар. В същата минута центриране на Кери, Живков бие с глава, Велковски избива.

В 66-та минута продължителна атака на армейците стига до Живков, който подава на Смоленски, който разстрелва Велковски за 2:0.

В 67-та минута нов удар на Смоленски над вратата.

В 69-та минута Кери центрира към Ахмедов, който не стига до топката на сантиметри.

В 72-та минута Живков поема и финтира, вместо да нанесе удар, пробва да подава неточно.

В 74-та минута удар на Кери от пряк свободен, встрани от гредата.

В 75-та минута Кери с пас от пряк свободен, Юга не успява да бие добре.

В 77-та минута центриране по земя на Йорданов, Ахмедов и Живков последователно се разминават с топката на милиметри.

В 82-та минута Йорданов е изведен отдясно, но не намира двамата нахлуващи Ахмедов и Живков. Ахмедов все пак взема топката и стреля - отново аут близо до гредата.

В 83-та минута Кери с пас в наказателното поле, Гълъбов от метър не успява да уцели вратата.

В 84-та минута прекрасна атака на червенобелите - Живков отлично обръща надясно на Йорданов, той извежда Ахмедов, той триково връща назад към Смоленски, който по идентичен начин матира Велковски за 3:0.

В 86-та минута Ахмедов се бори и подава, Йорданов с шут в аут.

В 89-та минута Кери нахлува отдясно и има претенции, че е съборен на границата на наказателното поле.