• 74мин

22. Али Соу (ЦСКА) асистенция - Стойчо Атанасов

• 89мин

9. Илия Димитров (Септември Сф)

Срещата започна при разкъсана облачност и температура от 10 градуса. Мачът започна вихрено като още в 10 секунда на първата минута след хубав пас на Жоржиньо, Малинов нахлу с топката в наказателното поле на Септември, където бившия футболист на червените Александър Дюлгеров го изблъска и реферът даде наказателен удар. Али Соу изпълни силно в десния ъгъл, топката се удари в страничния стълб и влетя във вратата за 1:0.

В следващите минути Септември пробваха да се върнат в мача, но първо Здравко Димитров открадна топката от Бикел, стреля силно, но не уцели вратата, а след това и Иван Тилев се пробва от малък ъгъл, но Черниаускас изби топката.

В 18-та минута след неразбирателство на двама от халфовете на Септември Енрике Рафаел проби бързо по крилото, пребори се с Башлиев, който не игра много ориентирано в ситуацията, след което бразилецът изведе на празна врата Жоржиньо, който отблизо покачи на 2:0.

ЦСКА продължи да играе нападателно и в 23-та минута след дълъг извеждащ пас на дебютанта Нуно Томаш, топката бе овладяна от Али Соу, той изведе хитро Енрике Рафаел, който стреля топката се отби от Янко Георгиев и се върна към Али Соу, който с красив удар от воле извън наказателното поле вкара за 3:0.

В 28-та минута отново Нуно Томаш подаде на Рафаел Енрике в средата на терена, бразилецът напредна и изстреля истински снаряд във вратата на Септевмри за 4:0.

До края на първото полувреме остана да видим шут от пряк свободен удар на Тиаго, но той бе избит в корнер от Янко Георгиев.

Второто полувреме започна с това, с което завърши и първото, атаки за ЦСКА. В 48-та минута Малинов отправи силен диагонален удар, но Георгиев спаси.

В 60-та минута отново Али Соу отправи удар с глава, но отново вратарят на гостите спаси. Минути след това и Тиаго пробва да вкара, но не успя.

В 66-та минута дебют за армейците направи юношата на тима Андрей Йорданов.

В 74-та все пак Али Соу оформи своя хет-трик след хубав пас по земя на Стойчо Атанасов и диагонален удар над вратаря на гамбиеца.

В 79-та минута още един младок записа официален дебют – Борислав Будинов.

В 89-та минуата след удар с глава след центриране от корнер, Илия Димитров записа почетен гол за Септември за крайното 5:1.