• 44мин

13. Юнус Санкаре (ЦСКА)

• 90+2мин

73. Венцислав Бенгюзов (Славия)

В 5-та минута Соу е изведен в наказателното поле и пробва пас към Ахмедов - пресечен.

В 8-та минута хубав пас на Йомов отляво, Ахмедов с глава, врататят хваща.

В 10-та минута Димитров е намерен в пелантерията, Турицов блестящо чисти.

В 11-та минута нов хубав пас на Йомов към Енрике, бразилецът за малко не стига.

В 16-та минута центриране на Мазику, Антов насочва с глава, но топката се отбива в Соу и излиза в аут.

В 19-та минута неточен удар на Карабельов, в рамките на една минута недаден фаул за червените и ново измислено нарушение на Енрике (минути преди това имаше още едно такова)!?

В 21-та минута славистите започнаха с бавене и лежане по терена.

В 22-та минута жълт картон за Антов за фаул срещи Кръстев, Антов игра с топката, отново странно отсъждане на съдията.

В 31-та минута удар на Стоев встрани от вратата, Енрике пробива вляво и подава, но Терзиев чисти.

В 32-та минута чудесен пас на Санкаре към Соу, той се завърта и бие покрай гредата.

В 39-та минута Йомов е изведен отдясно и пуска пас - корнер. От него пас на Йомов, удар на Антов с глава, вратарят лови.

В 41-та минута фаул срещу Юга на Гамаков престъпно неотсъдено, след това Санкаре веднага е декориран в жълто след своя грешка и фаул срещу Стоев. Различен критерий на рефера.

В 44-та минута Санкаре играе с топката, отново съдията взема всичко в ръце, свири фаул и подтикван от белите дава втори жълт и респективно червен картон - явно Костадинов иска да е международник...

В 45-та минута удар на Гамаков от пряк свободен високо в аут.

В 48-та минута недаден жълт картон за Филип Кръстев за симулация.

В 51-та минута ново хвърляне на Филип Кръстев, съдията му дава фаул.

В 52-та минута шут на Стоев от пряк свободен, Бусато избива в корнер.

В 54-та минута недадено нарушение срещу Соу на Виячки пред наказателното поле.

В 55-та минута жълт картон за Филип Кръстев за фаул срещу Ахмедов.

В 56-та минута Юга с пас в наказателното поле, нямаше кой да я засече и вкара.

В 59-та минута Карабельов се блъска за борба рамо в рамо със Соу, след това се хвърля на земята, съдията му дава фаул...

В 60-та минута недаден жълт картон за Томбак за нарушение срещу Енрике, същата ситуация фаул на Томбак срещу Енрике и заслужен закъснял жълт картон.

В 62-та минута жълт картон за Калоян Кръстев за фаул срещу Антов.

В 63-та минута след корнер разбъркване пред вратата на белите.

В 65-та минута добро двойно подаване между Йомов и Соу, Виячки чисти в ъглов удар. В същата минута слаб удар с глава на Матай в аут.

В 66-та минута жълт картон за Христов за фаул срещу Мазику.

В 74-та минута Юга извежда Енрике, Томбак вади в корнер.

В 75-та минута от ъгловия Антов не успя да отправи добър удар, в същата минута Томбак спира откъсващия се Енрике - съдията не вижда фаул, втори жълт и респективно червен картон.

В 76-та минута неточен удар на Стоянов.

В 77-та минута груба грешка на славистите, Енрике не се възползва по най-добрия начин.

В 82-та минута Соу е изваден и пробва да подаде на Кейта, вратарят е по-бърз.

В 83-та минута Томбак пад пред Соу, съдията пак свири фаул, невероятно явно подпиране на Славия от съдията.

В 87-та минута пас на Белтраме от пряк свободен извежда чудесно Матай, той стреля от прекрасна позиция неточно в аут.

В 88-та минута подаване на Христов в наказателното поле, Бусато се хвърля и боксира.

В 89-та минута жълт картон за Попадийн за фаул срещу Кери.

В 90+2-та минута Кейта е изведен отляво от Мазику и влиза до аутлинията и връща назад, Бенгюзов пробва да избие и забива топката покрай краката на Соу и Стергиакис в собствената си врата за 1:0.