30. Йордан Тодоров (ЦСКА)

• 44мин

21. Макдоналд Муканси (ЦСКА)

21. Георги Владимиров Георгиев (Славия)

ЦСКА​ са наказани с лишаване от домакинство за една среща, поради което мачът се играе на националният стадион „Васил Левски“.

Начало на срещата. Армейците започват от средата на терена и нападат към сектор Б на националния стадион. Времето е отлично за игра, около 11000 зрители са на трибуните на стадиона

7-а мин. - двата отбора се хвърлят в атака без предварително проучване. Играчите на Славия често контраатакуват опасно, главно чрез Благой Георгиев. Играта е равностойна, но без положения и за двата отбора

8-а мин. - изстрел на Янчев профучава над гредата

8-а мин. - БРИЛЯНТЕН ГОЛ НА БРИТО!!!Велизар Димитров перфектно извежда Брито по дясното крило. Португалецът навлиза в наказателното поле и невероятен прехвърлящ удар матира Славчо Тошев

12-а мин. - поредна отлична проява на Брито по дясното крило завършва с центриране в наказателното поле. Там Тодор Янчев посреща с волле топката и отправя силен удар, оказал се неточен

15-а мин. - пореден пробив на Брито, отново завършва с центриране. Включилият се в атака Жоао Карлос успява да отправи удар с глава от близко разстояние, но топката излиза в аут.

След гола армейците установяват пълно надмощие на терена

17-а мин. - Асен Николов от гостите центрира остро и опасно топката в наказателното поле след пряк свободен удар. Топката обаче излиза в аут

20-а мин. - Петров отправя добър извеждащ пас към Мукаси фронтално срещу вратата, но Славчо Тошев предвидливо излиза до самата граница на полето си и изпреварва с малко нападателят ни

21-а мин. - опит за извеждащо подаване на Лима към Мукаси. Той се препъва и губи контрол над топката

24-а мин. - дълго 30-метрово извеждащо подаване изненадва армейската защита, което позволява на Чавдар Янков да се откъсне сам срещу Колев. Ударът му по земя, обаче, минава встрани от целта

26-а мин. - грубо нарушение на Асен Николов срещу Светльо Петров в центъра на терена. Съдията не дава картон

29-а мин. - Мукаси пробива добре по лявото крило и подава към Велизар Димитров, който в наказателното поле на гостите се бори с няколко защитници но губи

30-а мин. - ГОООЛ!! Първи гол за Данчо Тодоров!. Отлична атака на армейците допринесе за гола. Тя започна с прекрасно извеждащо подаване напряко на терена от Брито към Велизар Димитров, който отляво навлезе в наказателното поле и отправи бомбен удар, разтърсил напречната греда над Тошев. Отбитата топка попадна право в непокрития Йордан Тодоров, който от близко разстояние нямаше проблем да вкара топката в мрежата

35-а мин. - извеждащо подаване към Мукаси, който навлиза на скорост в наказателното поле, но в последния момент топката му е отнета от Вачев с безкомпромисна намеса

36-а мин. - поредна добра атака на армейците започва с акция от дълбочина на Велизар Димитров, който тръгва от дясното крило и стига почти до лявото, след което извежда Гъргоров сам зад защитата на Славия отляво, Гъргоров напредва, но не успява да преодолее Тошев

38-а мин. - от пряк свободен удар в опасна близост до наказателното поле Николов пробва да центрира, но там Лима се намесва отлично и спечелва въздушната борба с капитана на белите Йордан Петков и чисти в корнер. В следствие на единоборството обаче, Лима остава да лежи на земята и му се оказваа лекарска помощ

40-а мин. - от последвалия ъглов удар Колев избива топката, която обаче попада право в Чавдар Янков, който от границата на наказателното поле бие силен удар, минал над напречната греда

44-а мин. - 3:0!!!! Мукаси! Велизар Димитров получава извеждащ пас по дясното крило от Брито, перфектно центрира топката под плонжа на Тошев за Мукаси, който на празна врата прави резултата класически

45+1 мин. - армейците имат тотално превъзходство над Славия и през цялото полувреме са фанатично подкрепяни от прекрасната червена публика. В продължението на полувремето Гай, Петров и Тодоров разиграват в триъгълник безпомощните играчи на Славия в близост до дясното ъглово флагче на Колев, преди да отправят прекрасен извеждащ пас към Мукаси, чийто устрем към вратата е спрян от рефера Добринов, който свири край на полувремето.

45-а мин. - 1 минута продължения

Край на първо полувреме

Начало на второто полувреме. В двата отбора има извършена по една смяна. На мястото на 23.Емил Гъргоров влиза 7.Христо Янев, а за Славия на мястото на 5.Веселин Вачев влиза 22.Борко Маринкович

49-а мин. - ЖК за 22.Борно Маринкович от Славия за грубо нарушение срещу Фабио Лима в средата на терена

50-а мин. - извеждащо подаване на Янев към Мукаси по лявото крило завършва с удар към вратата на гостите, но вратарят излиза напред и спасява

53-а мин. - опасно извеждащо подаване на Велимир Иванович към Георги Владимиров Георгиев е прекъснато с навременно излизане на Стоян Колев, който спасява топката

56-а мин. - втора смяна в отбора на ЦСКА. На мястото на 8.Велизар Димитров влиза младата надежда на армейците 16.Петър Николов

57-а мин. - Йордан Тодоров отлично извежда Мукаси в наказателното поле по дясното крило и опитва да центрира, но топката е блокирана от защитата на Славия. Топката отново попада в Мукаси и той подава за втори път, но и този път не намира играч в червено

58-а мин. - при атака на Брито след няколко рикушета на топката тя попада в Христо Янев на границата на наказателното поле. Той е фаулиран, но Добринов подминава ситуацията

63-а мин. - втора смяна за Славия - на мястото на 16.Чавдар Янков влиза 2.Димитър Наков

64-а мин. - една от малкото опасности за Славия - изстрел на Джоров минава в близост до десния страничен стълб на Колев

65-а мин. - последна смяна за армейците - на мястото на 25.Жоао Карлос влиза 13.Йордан Върбанов. Карлос е изпратен с бурни овации от публиката, а Стойчо Младенов чрез смените си очевидно цели да съхрани основни фигури от контузии и наказания преди предстоящите важни срещи на тима

67-а мин. - от пряк свободен удар на около 25 метра по диагонал от вратата на Славия, Лима праща топката право в стената, построена от белите

68-а мин. - опасна контраатака за Славия при която Благой Георгиев много опасно слиза в наказателното поле от левия фланг, от границата на вратарското поле подава късо към Георги Владимиров Георгиев между двама играчи в червено, но Г.Вл.Георгиев от 2 метра бие в аут

69-а мин. - Асен Николов извежда много добре Иванович в наказателното поле, той се опитва да прехвърли Колев с опасен удар, който се тупва върху напречната греда преди да излезе в аут

75-а мин. - Гол за Славия. Голмайстор Георги Владимиров Георгиев. Армейската защита прави неуспешен опит за изкуствена засада и оставя 5 играчи в бяло срещу Колев след извеждащ пас на Джукич. Топката попада в Г.Вл.Георгиев и той с бомбен удар от 5 метра бележи почетен гол за Славия

81-а мин. - последна смяна в отбора на гостите. На мястото на 10.Асен Николов влиза 20.Иван Найденов

83-а мин. - топката е върната към вратаря на Славия, той се засуетява и нашият Николов успява да отправи удар, който обаче е избит в корнер

87-а мин. - ЖК за 30.Йордан Тодоров от армейците за нарушение срещу футболист в бяло

88-а мин. - ЖК и за 24.Станимир Господинов от Славия за реплика

89-а мин. - след сблъсък с футболист на Славия Жоао Паоло Брито остава да лежи на земята и е изнесен с носилка

90-а мин. - три минути продължение

Край на срещата

Отборът се прибира под бурните аплодисменти на своите привърженици, които пеят „ШАМПИОН Е ЦСКА!"