• 10
    85′
  • 14мин

10. Маурисио Гарсес (ЦСКА) асистенция - Брадли де Нойер

Във 2-та минута Назон е изведен, финтира и бие - блокиран, Гарсес с добавка, но Фигейредо избива в корнер.

В 3-та минута след неговото изпълнение Хайнц стреля, но е блокиран. В същата минута Юга на Шопов, той на Гарсес, който повежда дълго и вратарят лови.

В 5-та минута силен удар на Петров от дистанция на метър в аут.

В 8-та минута Хайнц съборен пред наказателното поле, но съдията мълчи?!

В 14-та минута бърза атака на армейците отляво - Шопов дава на де Нойер, той с остро центриране, Туфегджич пропуска и Гарсес с точен изстрел открива резултата - 1:0.

В 20-та минута удар на Йорданов е блокиран. В същата минута Антуи нахлува и бие в аут, но има и засада.

В 22-та минута жълт картон за Матай за нарушение срещу Марио.

В 28-та минута Назон пробва да изведе Туфегджич, Фигейредо хваща.

В 33-та минута Марио е изведен сам срещу Бусато, бие, но бразилецът спира изстрела с тяло.

В 34-та минута Туфегджич дава на Назон, който стреля, но е блокиран от Карамоко.

В 39-та минута Хайнц с шут отдалеч, блокиран е.

В 44-та минута Хайнц с отличен финт и пас към Назон, той пробва да вкара с пета, топката се връща в него и нов шут, но Митев избива от голлинията в ъглов удар. От него пас и удар с глава на Матай се удря в гредата и вратарят лови.

В 45+1-та минута Митев центрира, но Марио и Антуи остават под топката. В същата минута жълт картон за Митев за фаул срещу Хайнц.

В 46-та минута Матай пробва да прехвърли вратаря отдалеч, но той лови.

В 48-та минута двойно подаване между Хайнц и Назон води до изстрел на норвежеца на сантиметри в аут.

В 51-та минута Хайнц извежда отлично Назон, той финтира Луан, почти го прави и с Фигейредо, но вратарят все пак избива с крак.

В 53-та минута отново Назон е изведен, този път от Шопов, освобождава се и бие над вратата.

В 55-та минута слаб удар на Линдсет в ръцете на вратаря. В същата минута запалени факли в Сектор Г.

В 57-та минута Митев с неточен удар отляво в аут.

В 58-та минута играта е спряна, заради дима на терена.

В 59-та минута отново се играе.

В 62-та минута шут на Митев встрани от вратата.

В 63-та минута снаряд на Матай доста над вратата.

В 66-та минута жълт картон за Шопов за нарушение срещу Баланюк.

В 68-та минута Антуи нахлува отдясно и центрира остро, Матай вади в корнер.

В 71-та минута Йорданов с опасен пробив отдясно и пас, Баланюк се разминава, Антуи от много близо не успява да отправи силен удар, Бусато избива.

В 72-та минута Гарсес с пас-удар, вратарят избива, топката каца на напречната греда, оттам в ъглов удар.

В 73-та минута де Нойер отляво с пас, защитник чисти пред Бамба.

В 76-та минута удар с глава на Димов извън пеналта в ръцете на Бусато след пряк свободен.

В 79-та минута Назон към Бамба, пас с пета към Назон, защитата избива. Веднага след това де Нойер на Назон, който стреля в аут.

В 83-та минута Йорданов с пас от пряк свободен, Луан не стига до него. В същата минута Вион надясно на Бамба, пас по голлинията, но няма кой да засече.

В 84-та минута Баланюк е изведен, Махмутович му пречи и Бусато лови.

В 89-та минута жълт картон за Васев за реплика към съдията.