7. Енрике (ЦСКА) асистенция - Джером Синклеър

• 86мин

23. Ахмед Ахмедов (ЦСКА) асистенция - Адалберто Пеняранда

В 3-та минута Мазику с глава бие встрани от вратата.

В 4-та минута Мазику нахлува в центъра и подава към Соу, вратарят лови пред него.

В 9-та минута центриране на Вион, защитник вади в корнер.

В 12-та минута жълт картон за Тунгаров за фаул срещу Жеферсон.

В 13-та минута Йомов стреля от пряк свободен в ръцете на Др. Петков. В същата минута Мазику краде топка и дава на Соу, който му връща, пас и Санкаре с глава открива резултата - 1:0.

В 19-та минута след сблъсък жълти картони получават двамата капитани - Николов и Занев.

В 21-та минута центриране на Вион от корнер е засечено с глава от Антов - 2:0 за армейците.

В 23-та минута шут на Вион встрани от вратата.

В 27-та минута Йомов е изведен и стреля, защитник чисти в ъглов удар.

В 28-та минута пас в наказателното поле и Антов бие с глава - неточно.

В 30-та минута Тиаго е изведен сам срещу вратаря, но Др. Петков вади в корнер.

В 43-та минута Сакаре пробва да изведе Соу, но топката е хваната от излезлия вратар.

В 45-та минута атака на армейците стига вляво до Мазику, следва нещо средно между пас и удар, Др. Петков избива.

В 46-та минута след смените Антов поема капитанската лента.

В 53-та минута Санкаре пробва да изведен Йомов, лошо изчистване и Йомов овладява и бие встрани от вратата.

В 64-та минута Пеняранда с опит за пас към нахлуващите Тиаго и Йомов, Симеонов лови.

В 66-та минута Пеняранда се бори и взема топката, подава на Йомов, който я губи.

В 67-та минута след новата порция смени Юга с капитанската лента.

В 68-та минута шут на Кери в стената от пряк свободен.

В 71-та минута блокиран удар на Синклер от дистанция.

В 73-та минута пробив на Синклер отдясно и хубаво подаване, Ахмедов се разминава с топката, но Енрике я забожда за 3:0.

В 79-та минута удар на Кери е избит от Симеонов. В същата минута удар с глава на Юга - неточен.

В 82-та минута Кери подава на Ахмедов, той стреля с глава в ръцете на Ставрев. В същата минута Синклер с опит за остро подаване, пак вратарят се намесва и лови.

В 84-та минута Ахмедов е изведен от Пеняранда, защитник играе срещу него и двамата падат, претенции за дузпа.

В 85-та минута удар отдалеч на Аспарухов, Евтимов лови.

В 86-та минута чудесен пробив на Пеняранда отдясно и пас в наказателното поле, Ахмедов с удар отблизо прави резултата 4:0.

В 87-та минута изстрел на Юга отдалеч, встрани от вратата.

В 90-та минута Пеняранда има шанс след контра да изведе двама на скорост, пасът му е блокиран.

В 90+1-та минута Синклер с подаване по конец към Ахмедов, удар с глава, Ставрев избива над вратата.

В 90+2-та минута пак Ахмедов с опит за удар - блокиран. В същата минута пак пас на Синклер, Енрике не успява да засече, Пеняранда с шут - блокиран.