• 45мин

21. Стойко Сакалиев (ЦСКА)

• 75мин

23. Емил Гъргоров (ЦСКА)

Минути преди мача: стадион Българска армия е пълен почти докрай, сектор Г - напълно, само в сектор А все още прииждат гости и зрители за реванша. На стадиона има около 20 000 хиляди зрители.

Фенове от агитките на ЦСКА и на Стяуа направиха по обиколка на стадиона, демострирайки приятелските чуства на двата отбора! Зрителите по стадиона във всички наши сектори издигнаха червено бели картони и образуваха знамето на ЦСКА по целия стадион, една забележителна хореография!

Отборите поздравяват публиката и се поздравяват взаимно

Начало на мача: армейците нападат няляво в първото полувреме, първата топка е за Стяуа

2-а мин. - при атака на румънците Даниел Оприта, в опита си да играе с топката, изритва грубо Ивайло Иванов, на Иванов е оказана медицинска помощ, но той се връща в игра

5-а мин. - играта се пренася предимно в центъра, Муджири пропуска да овладее една топка пред дъгата на наказателното поле на Стяуа

6-а мин. - първи ЖК в тази среща, получава го 6.Тодор Янчев за задържане на откъсващ се играч

7-а мин. - Радослав Забавник пробива по лявото крило и центрира към Янев, там грешка в отбраната на Стяуа позволява на Янев да стреля, но твърде силно над гредата в аут

10-а мин. - центриране в наказателното поле към Сакалиев, той увисва под топката

12-а мин. - хубаво центриране на Муджири в наказателното поле и там с глава армеец праща топката в аут

14-а мин. - 0:1 за Стяуа. Гол на 19.Даниел Оприта. Центриране отляво сварва неподготвени армейските бранители, топката е центрирана в наказателното поле, където Даниел Оприта с глава отбеляза за 0:1!

19-а мин. - Велизар Димитров пробива през центъра, подава на Янев пред наказателното поле, той не успява да овладее и топката му е избита

21-а мин. - поредица от разбърквания пред наказателното поле на Стяуа. Топката е центрирана от Янев към Сакалиев, там обаче реферът отсъжда фаул в атака на Сакалиев

23-а мин. - гостите играят по-организирано и по-правилно тактически, докато армейците са по-хаотични и по-често губят топката

24-а мин. - два поредни корнера пред вратата на ЦСКА, при втория топката е изсипана в наказателното поле, там футболист на Стяуа стреля, Ивайло Иванов отбива и Забавник чисти отново в корнер. След корнера най-сетне армейците образуват атака

27-а мин. - контраатака за ЦСКА, топката е подадена на Муджири, които навлиза в наказателното поле, там финтира добре защитник на домакините и центрира към Сакалиев, но Стойко не достига топката

29-а мин. - напрежението си казва думата и линейка отива да окаже помощ на пострадал фен в Сектор В

31-а мин. - ДУЗПА за ЦСКА!!! Стойко Сакалиев е повален в наказателното поле на Стяуа, съдята отсъжда дузпа

32-а мин. - Велизар Димитров НЕ уцелва вратата от дузпата, топката удря гредата! След него и Гъргоров стреля, но не успява да отбележи. Стигна се до корнер, след който Стяуа овладя топката

34-а мин. - ВТОРИ ГОЛ за ГОСТИТЕ! Психологическото предимство вече изцяло е настрана на гостите, които отбелязват и втория си гол. Груба грешка в армейските защитни редици позволи на 22.Параскив Йон да пробие и отбележи за 0:2

Последните 9 мин. - след пропуска на дузпата и втория гол психологическото предимство е у румънците, макар червените да опитвам да организират атаки.

45-а мин. - пряк свободен удар за ЦСКА от много удобна позиция - на около 22 метра леко вдясно от дъгата пред наказателното поле

45-а мин. - 1 минута допълнително време

45+1 мин. - НЕВЕРОЯТЕН ГОЛ на САКАЛИЕВ!!!!! 21.Стойко Сакалиев с невероятно волле от малък ъгъл бележи след центриране на Муджири

45+1 мин. - край на 1 полувреме

Начало на второ полувреме - няма промени при армейците

50-а мин. - борба за всеки сантиметър терен. Изглежда старши-треньорът на армейците е казал нещо надъхващо в съблекалнята, защото играта е повече от динамична

52-а мин. - първа смяна в състава на армейците: излиза 10.Амиран Муджири, в игра е 24.Костадин Хазуров

54-а мин. - Данчо Тодоров комбинира със Сакалиев, последният връща на Тодоров, който центрира в наказателното поле, там пред главата на Хазуров топката е избита

56-а мин. - Даниел Оприта вкара топката отново във вратата на Ивайло Иванов, но страничният рефер маркира засада и голът не се признава

58-а мин. - страхотна битка за топката има на терена, футболистите на ЦСКА се борят всякак и изглежда това е верният път, за съжаление едва през второто полувреме.. Гостите се прибраха в половината си и ще разчитат явно на контраатаки, това дава шанс на армейците да покажат своята игра

61-а мин. - Янев изпълни корнер отляво, Велизар Димитров с топката спечелва нов корнер, този път отдясно, но положения все още няма

62-а мин. - топката попада в Йордан Тодоров, той центрира в наказателното поле, там Хомутовски не успява да улови и замалко армейците да изравнят

63-а мин. - отново два последователни корнера изпълняват армейците, но и в двата пъти защитата на Стяуа се справя със ситуациите

64-а мин. - нов корнер е изпълнен от армейците отдясно на вратата. Янев го изпълнява, върната му е отново топката, той я овладява и центрира отново към Сакалиев. Сакалиев с ефектна задна ножица стреля силно, близо до дясната греда на Хомутовски

66-а мин. - повече от две минути лежи футболист на Стяуа на терена, докато играта е спряна и не му е оказана медицинска помощ

67-а мин. - първа смяна и в отбора на Стяуа: 19.Даниел Оприта излиза, в игра влеза 11.Габриел Бустина

68-а мин. - контраатака на Стяуа 3 на 2, в последния момент обаче играч на румънците подхожда несериозно и стреля в аут

71-а мин. - в разстояние на 2 минути Ибрахима Гай демонстрира висока класа и с два ножични шпагата, показва на румънското крило, че не се минава лесно покрай него

72-а мин. - ЖК за 18.Петре Марин за препречване

74-а мин. - ЖК получи 25.Константин Няга за симулация в наказателното поле на ЦСКА

75-а мин. - 2:2 - 23.Емил Гъргоров!! При една изсипана топка в наказателното поле, Хазуров скача и с глава я сваля на Гъргоров, който прави още няколко крачки и от 3 метра прострелва Хомутовски

76-а мин. - втора смяна в отбора на червените. Излиза 6.Зафиров влиза 20.Аянда

79-а мин. - невероятна драма на стадион Българска армия, червените са в активна атака под възграсите на своята публика

Играчите на ЦСКА започнаха да играят като лъвове и вече надиграват футболистите на Стяуа. Със смяната на Зафиров с Аянда, Спасов ясно дава да се разбере, че се търси много по офанзивна игра

80-а мин. - топката мина на сантиметри от голлинията на румънците... фаул сега вляво от Хомутовски

81-а мин. - ЖК за играч на Стяуа (11.Бостина) за реплики

82-а мин. - втора смяна в тима на Стяуа - на мястото на 2.Флорентин, в игра 28.Флорин Ловин

86-а мин. - отново фаул за ЦСКА, зад топката застава Янев, центрира, топката минава през куп от играчи и напуска наказателното поле

89-а мин. - ЖК за 28.Флорин от Стяуа за поредно пречене да се изпълни веднага нарушение в полза на червените

90-а мин. - нарушението изпълни Христо Янев, който буквално разпъна Хомутовски на вратата на Стяуа

90-а мин. - три минути продължение

90+2 мин. - последна смяна в Стяуа. Влиза 29.Кристиан Киокиу излиза 14.Константин Дика

90+3 мин. - невероятен шут на Стойко Сакалиев топката е избита от вратаря в корнер в последните секунди

90+3 мин. - край на мача