3. Жеферсон Телес (ЦСКА)

• 72мин

15. Кристиян Малинов (ЦСКА)

Срещата започна пред пълни трибуни, облачно, преминало в дъждовно време и температура от 26 градуса.

В 2-та минута слаб удар с глава на Гълъбов след центриране на Тиаго от пряк свободен удар излиза в аут, а още същата минута Евандро открадна топката и изведе Соу, той преодоля вратаря, но защитник изби малко пред голлинията.

В 10-та минута съдията спести жълт картон на Николич за фаул срещу Фабрини.

В 11-та минута след изпълнение на корнер от Тиаго - Гълъбов би с глава оттам рикошет и отново корнер. След изпълнението му отново суматоха и  отново Гълъбов стреля в аут.

В 13-та минута центриране отдясно на Пинто към Евандро, защитник с мъка изби с глава в корнер.

В 16-та минута пас зад защитата към Джалович, Черниаускас излиза и избива пред откъсналия се нападател.

В 21-та минута атака отдясно на Кери, топката е избита, попада в Тиаго, който стреля от границата на наказателното поле над вратата.

В следващата минута след неразбирателство между Томаш и Гълъбов, Джалович открадна, Мамаду бие, а след рикошет - корнер.

В 23-та минута след директен удар от корнер Черниаускас избива напред.

В 24-та минута отново пас зад защитата на армейците, Томаш успява да избие в корнер преди Джалович.

В 25-та минута след корнера разбъркване, в което Томаш с глава към вратаря на червените, който лови, а веднага след тива е спестен жълт картон на Живкович срещу Фабрини.

В 27-та минута силен изстрел на Кери от пряк свободен удар малко над вратата.

В 32-та минута жълт картон на Мамаду за фаул срещу Кери.

Чудесна атака на ЦСКА в следващата минута - Фабрини изведе Кери, той върна назад към Тиаго, той би, рикошет и корнер.

В 34-та минута Соу бе задържан с ръце в наказателното поле, но съдията не даде дузпа.

В 38-та минута спестен жълт картон на Роганович срещу Евандро.

В 39-та минута все пак жълт картон на Роганович срещу Евандро.

В 40-та минута Тиаго със силен изстрел от пряк свободен удар, вратарят не успява да хване и Евандро притичва и довкарва за 1:0.

В 43-та минута заучено положение от пряк свободен удар топката е отправена към Пинто, който отиграва триково, и Томаш и Евандро не стигат до удар, но до силен такъв стига Гълъбов, който отблизо нацелва гредата.

В 45-та минута след извеждане на Джалович, той се хвърля на земята и получава жълт картон за симулация.

Второто полувреме започва с претенции за игра с ръка в наказателното поле на Чинеду в 46-та минута, в същата минута удар на Тиаго, пак Чинеду избива в корнер.

В 47-та минута удар от дистанция на Пинто над вратата.

В 49-та минута силен удар от границата на наказателното поле на Кери в ръцете на вратаря.

В 51-та нубута центриране на Тиаго от пряк свободен удар към Евандро, който отпрява слаб удар от малък ъгъл в ръцете на вратаря.

В 52-та минута нови претенции за дузпа за фаул ба Чинеду срещу Кери.

В следващата минута страхотен удар на Кери е избит от вратаря, Тиаго стига пръв до топката и с глава под напречната греда покачва на 2:0.

В 55-та минута ЦСКА стига до класика след страхотна атака на червенобелите - Жеферсон с глава подава към Соу той с проба да прехвърл вратаря, той избива, Жеферсон с бомбена добавка - 3:0.

В 63-та минута далечно подаване към Джалович, той овладява трудно и бие в аут.

В 70-та минута е изведен Евандро отляво отново с глава към Соу, но вратарят го изпреварва със сантиметри.

Феноменален гол на Малинов в 72-та минута - след атака вратарят на гостите избива напред, но Малинов с стреля от воле в опразнената врата за 4:0.

Атака на черногорци в 75-та минута, отново Джалович е изведен и отново с малко в аут.

В 77-та минута нов дълъг пас към Джалович, той овладява и подава към Новович, който стреля силно, но Гълъбов подлага тяло пред топката.

В 92-та минута Занев с пас към Соу, следва избиване, Фабрини със силен удар над гредата.