Червен картон

21. Шалозе Удоджи (ЦСКА)

• 90+6мин

21. Андре-Пиер Жиняк (Тулуза)

Начало - над 23 000 души има по трибуните на стадион Бълграска армия, няколко хиляди са правостоящите. ЦСКА ще напада наляво от главната трибуна през първото полувреме, от центъра тръгва Тулуза

1' - първа опасна атака на ЦСКА. Топката е центрирана от фаул, около точката на дузпата, където Вуядинович играе с глава, но вратарят на гостите спасява

6' - хубав далечен пас към Амунике наляво, но е отсъдена засада

11' - в позследните няколко минути играта се води предимно в половината на ЦСКА

13' - силен удар на Йохан Елмандeр, но право в ръцете на Петров

15' - фаул за ЦСКА, пронтално на вратата на французите. Маркиньос застава зад топката, но ударът му попада право в ръцете на Душе

19' - фаул за ЦСКА отдясно

20' - зад топката застава Маркиньос, който центрира остро в наказателното поле на Тулуза, но Душе боксира

25' - контраатака за ЦСКА. Велизар Димитров овладява една топка в центъра и пробива към дясното крило. Последва центриране в наказателното пле, но защитник на гостите чисти с глава

32' - нарушение срещу Кабус отдясно

33' - Амунике застава зад топката и центрира във вратарското поле към Валентин Илиев, но е отсъдено нарушение срещу вратаря

37' - много грубо нарушение на 13.Албен Ебондо срещу Кевин Амунике, но отново няма ЖК

40' - Амунике печели корнер отляво. Зад топката застава Маркиньос, който центрира към близката греда, но топката е изчистена

41' - Кабус стреля от воле, на повече от тридесет метра, но топката попада право в ръцете на Никола Душе

43' - първи ЖК в мача. Получава го 25.Никола Диюз за грубо нарушение в центъра на терена

45' - две минути добавено време

45'+2' - контраатака на ЦСКА. Велизар намира Тодоров надясно, той веднага центрира, към Ней и Амунике, но в крайна сметка стража на французите лови

45'+2' - край на първото полувреме

Начало на второто полувреме - без смени и за двата отбора

48' - ЖК на 13.Албен Ебондо за нарушение отзад срещу Амунике

53' - Велизар Димитров остава да лежи на терена след сблъсък с Елмандeр

54' - след оказана лекарска помощ Велизар се връща в игра

56' - пробив на Емана през центъра. Силен удар от границите на наказателното поле, но Ивайло Петров спасява

57' - пресилен ЖК на 8.Велизар Димитров за нарушение в половината на Тулуза

59' - първа смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 28.Маркиньос, влиза 9.Хосе Гарсес

63' Дузпа за ЦСКА! - невероятно двойно подаване между Велизар и Гарсес, след което Димитров е повален в наказателното поле

65' ГООООЛ за ЦСКААА!!! 99.Ней - силен, неспасяем удар в долния десен ъгъл на Никола Душе

66' - първа смяна в отбора на Тулуза. Излиза 8.Лоран Батлес, влиза 10.Бриан Бергуню

67' - ЖК на 99.Ней и 7.Фоде Мансаре за сбутване между двамата

70' Греда за Тулуза - корнер за гостите. Топката е насочена към далечната греда, където нападател на французите игрта е с глава и кълбото среща напречната греда на вратата на Петров

75' - вторас смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 11.Кевин Амунике, влиза 21.Удоджи

77' - много грубо нарушение на 14.Панти Сирекс срещу Гарсес, за което получава ЖК

77' - повече от пресилен ЖК на 21.Удоджи

80' - втора смяна в отбора на Тулуза. Излиза 14.Панти Сирекс, влиза 21.Андре-Пиер Жиняк

85' ЧК на 21.Удоджи - втори ЖК и съответно ЧК на нигериеца за разкарване на топката

87' - трета последна смяна в отбора на ЦСКА. Излиза 8.Велизар Димитров, влиза 6.Кирил Котев. Капитанската лента поема 30.Йордан Тодоров

90' - трета, последна смяна в отбора на Тулуза. Излиза 25.Никола Диюз , влиза 4.Доминик Арибаже

90' - шест минути добавено време

90'+3' - ЖК на 12.Ивайло Петров за бавене на играта

90'+6' Гол за Тулуза! 21.Андре-Пиер Жиняк -